Najděte práci, která vás posune vpřed!

Firmy, ve kterých se posunete

Qminers
Qminers
Technologie
0
company profile picture
Qminers od roku 2012 vyvíjejí software pro algoritmický trading pro obchodování na většině relevantních světových burz a působí jako tzv. tvůrce trhu (market-maker). Náš úspěšný produkt je výsledkem nadšení pro matematiku, špičkovou vědu, statistiku a modelování dat pestrého týmu 40 talentovaných matematiků, analytiků a programátorů.
Papirfly
Papirfly
SaaS
4
company profile picture
Papirfly (v Česku dříve vystupující pod jménem BrandMaster) je původem norská softwarová společnost, která v současné době zaměstnává více než 320 lidí ve svých pobočkách v Evropě i USA. V českých kancelářích ve Zlíně a v Brně vyvíjí inovativní automatizovaná řešení pro budování silné značky, kvalitní komunikaci a konzistentní prezentaci. Více než 60členný tým u nás zastřešuje technologické know-how i R&D celé skupiny.

Zájem o naše řešení je velký, a proto potřebujeme víc talentovaných kolegů, kteří pomohou našim prestižním zákazníkům s efektivní správou jejich značky.

Produktům Papirfly věří takové společnosti jako BMW, Unilever, Mercedes-Benz, Helly Hansen a více než 550 dalších. Každý den používá nástroje Papirfly více než milion marketérů a designérů po celém světě.
StartupJobs
StartupJobs
HRTech
0
company profile picture
Jsme startup, bez kterého se startupy neobejdou. Každý rok dodáme inovativním firmám desetitisíce talentů. Každý rok díky nám najdou smysluplnou práci tisíce lidí. Ve StartupJobs propojujeme lidi a firmy, kteří se chtějí vzájemně posouvat vpřed.

Proč se neustále posouvat?

Mindset, který nastartuje pracovní i osobní život

Každý jsme minimálně jednou filozofovali nad smyslem a hodnotami. Když jsme to udělali my ve StartupJobs, došlo nám, že nás všechny spojuje jedna věc. Abychom vedli naplněný pracovní i osobní život, potřebujeme se posouvat.


Nechceme stagnovat, posouváme se vpřed! Je to i váš mindset?


Přidejte se k těm, co se posouvají

Nová identita StartupJobs

Posouváme náš vizuál vpřed.

StartupJobs vyrostlo. A spolu s ním i stovky startupů. Svými produkty dobývají svět. Mění každodenní život tisícům lidí v Česku. I my jsme dospěli. Rozhodli jsme se proto změnit naši vizuální identitu. Tak, aby symbolizovala to, co je pro nás i startupy typické: nikdy nekončící posun vpřed.

Nová epizoda

Lekce posledních let je péče o sebe

#49 Pavlína Louženská

Disciplína patří k úspěchu

#48 Tomáš Šebek

Nejvíce mě inspiruje, když přednáším

#47 Tomáš Sedláček

Podcast, který vás posune

Kuba, Bára a hosté, kteří posouvají vpřed svou práci, obor i Česko a nezapomínají u toho na osobní život.
Rady, tipy a zkušenosti
těch, co nestojí na místě.