Posun vpřed. Mindset, který nastartuje pracovní i osobní život.

Každý jsme minimálně jednou filozofovali nad smyslem a hodnotami. Když jsme to udělali my ve StartupJobs, došlo nám, že nás všechny spojuje jedna věc. Abychom vedli naplněný pracovní i osobní život, potřebujeme se posouvat. Nechceme stagnovat, posouváme se vpřed! Je to i váš mindset?

Proč posun vpřed?

Každý máme nějaký dar, který když využijeme, staneme se nejlepší verzí sebe sama. Ať už tedy programujete, tvoříte reklamy nebo obchodujete, chcete dělat to, v čem jste dobří.

Být v něčem dobrý vyžaduje učení se novým věcem, překračování komfortní zóny a zejména přebírání zodpovědnosti. Když se nám tohle daří, to, co děláme, nám začne dávat smysl a objeví se i pocit naplnění.

A tomu my říkáme posouvání se vpřed.

Proč posun vpřed?

Job ze StartupJobs nastartuje váš posun vpřed

Našli jste to, v čem jste dobří a chcete odstartovat svůj posun vpřed i vzhůru?

Potřebujete najít firmu, která má stejný mindset. Musí chápat, že pokud se má posouvat vpřed, musí zejména vám dát prostor se posouvat. Získáte proto důvěru, ale také zodpovědnost. Klíčové věci pro získání zásadních zkušeností.

Přesně to vám nabídnou inovativní firmy na StartupJobs.

Job ze StartupJobs nastartuje váš posun vpřed

Přidejte se k těm, co se posouvají.

Posuňte se spolu s námi!

Krok za krokem vás provedeme hledáním práce a doporučíme vám obsah, který vás posune vpřed.

Jak se neustále posouvat?

Odpověď je jednoduchá. Buďte s námi v
kontaktu
! Stále hledáme, jaké základy jsou potřeba a co nového bychom měli umět v dnešním turbulentním světě.
Na
StartupEdu
se ptáme těch nejlepších a učíme se od nich. Samozřejmě budete mít přehled o nových pracovních příležitostech, kde se posunout jinam. Vydejte se na tu cestu s námi.

Společně se posuneme na vyšší úroveň!

Jak se neustále posouvat?

Posun krok za krokem

Pokud je pro někoho posun vpřed smyslem života, neznamená to samozřejmě, že tomu podřídí každé své rozhodnutí. Jde o to, že víme, kde aktuálně jsme a kam se chceme krátkodobě i dlouhodobě posunout.

Šéf nám pro to dá prostor, důvěru a zodpovědnost. Když pak dostanete výraznější možnost si práci a čas řídit sami, rychle vám dojde, že bez rovnováhy pracovního a osobního života se nakonec nikam neposunete. Držme se tedy postupných kroků k cíli. Však i schopnost zastavit se nebo nemyslet na práci před spaním může znamenat posun vpřed!

I tomu se s námi přiučíte!

Posun krok za krokem

Buďte u toho a posouvejte se s námi!