Zapnout zvuk

StartupJobs

Práce s lidmi
Jsme startup, bez kterého se startupy neobejdou. Každý rok jim dodáme desetitisíce talentů. Každý rok díky nám najdou práci tisíce lidí. Dali jsme si jasný cíl - postavit nejlepší portál pro práci ve startupech na světě.

Práce, co dává smysl

Více než  8.000 lidí našlo díky nám novou, lepší práci. Přes 1.000 startupů v ČR má v týmu aspoň jednoho člověka přes nás. To jsou miliony hodin práce, které jsme tím, co ve StartupJobs děláme, pomohli změnit. 

A aby dopad naší práce byl co největší, vyrazili jsme i do světa. Začali jsme v Polsku, a nyní se StartupJobs.com chceme být nejlepší na světě.

Bez zbytečných pater

Máme rádi otevřenou kulturu a plochou strukturu. Nejsme fanoušky neustálého vyplňování tabulek a reportování. Radši pracujeme.

Nenajdeš u nás stolní fotbálek ani PlayStation, ale za to se tvůj dobrý nápad může okamžitě podepsat na fungování celé firmy. Věříme, že mít možnost věci měnit a fungovat v malém a pružném týmu, vydá za deset korporátních benefitů.

Kódem kupředu

Vývojářský tým je srdcem našeho byznysu a pod Alexovým vedením ladí naši aplikaci tak, abychom mohli růst ještě rychleji.

Jestli mluvíš PHP jazykem, pojmy jako Symfony 4 či Vue.js ti nejsou cizí a na open-source filozofii nedáš dopustit, pak tě rádi přivítáme v našich řadách.

S týmem pro tým

Pokud jsi seniorní, tak super. Pokud junior, není to problém, nebudeš první. Jde nám hlavně o „culture-fit“, zápal a chuť se učit. Zkušenější kolegové tě doučí všechno, co bude třeba.

Jestli jsme tě zaujali a chceš být součástí jedné z nejrychleji rostoucích technologických firem v regionu, tak se nám ozvi!

Žraločí marketing nás baví!

Náš tým

Nové nabídky od StartupJobs e-mailem

Novinky od StartupJobs

Kde nás můžete najít

Radlická 2485/103
Praha

filip@startupjobs.cz