Posouváme inzerci na StartupJobs vpřed.

Ať už hledáte pár kolegů ročně, nebo rostete raketovou rychlostí a nových lidí potřebujete stovky, na StartupJobs najdete kandidáty, kteří se chtějí neustále posouvat vpřed.

Využijte toho a posuňte váš nábor vpřed díky službám StartupJobs! Na této stránce najdete všechny možnosti inzerce a propagace. Kterou zvolíte?

Výhodné paušální tarify

Tarify fungují na bázi měsíčního či ročního předplatného. Existují ve třech variantách - Free, Basic a Extra, které si můžete pohodlně nastavit v administraci.

Díky tarifům Basic a Extra nemusíte řešit, kolik nabídek na StartupJobs už vám běží a kolik jich můžete dokoupit. Jednoduše vyvěsíte nabídky na všechny pozice, které zrovna potřebujete obsadit. Na jak dlouho chcete. A bez poplatků navíc!
Tarif
Cena za měsíc*
EXTRA tarif
83 333 Kč
BASIC tarif
25 000 Kč
FREE tarif
Zdarma
Firemní profil
Neomezený počet základních nabídek
StartupMarket v ceně (v režimu Start)
Neomezený počet Extra30 nabídek
StartupJobs Gold v ceně

*Při využití roční platby.

Další jednotlivé produkty propagace (PPC, TOP3 pozice, Boostnutí nabídky aj.) lze doobjednat zvlášť v administraci.

Jednorázová inzerce

Hledáte jednotky lidí ročně nebo si chcete nastavit každou nabídku zvlášť? Inzerci v rámci výchozího FREE tarifu můžete objednat dle aktuálního ceníku služeb. Uvedené ceny jsou platné pro jednu nabídku:

Nabídka
Cena za 30 dní
Ultimate
19 999 Kč
VIP
11 999 Kč
Oblíbené
Extra30
6 749 Kč
Extra14
4 749 Kč
Basic
1 999 Kč
V přehledu nabídek
Cashback
500
500
500
500
500
Přístup k talentům
Jen s HotJobs
Aktivní HotJobs
30 dní
30 dní
30 dní
14 dní
Online propagace
Extra newsletter
Boostnutí nabídky
Po 7 dnech
Po 15 dnech
Po 15 dnech
7 000 Kč na PPC promo
TOP3 pozice
7 dní

Větší výkon vašich pracovních nabídek

Chcete více pozornosti pro vaše pracovní nabídky? Vyberte si jednu z následujících služeb a posuňte své inzeráty vpřed!

HotJobs je základ

Nabídky s HotJobs mají průměrně 2-3x více zobrazení oproti nabídkám se základním balíčkem.

Nabídky s HotJobs mají přístup do databáze talentů, kde můžete aktivně oslovit relevantní uživatele, kteří jsou otevřeni novým pracovním příležitostem.

Cena HotJobs je 2 999 Kč / 14 dní, případně 4 999 Kč / 30 dní, za jednu nabídku.

PPC kampaň

Díky našim zkušenostem a know-how s reklamními kampaněmi na sociálních sítích a Googlu přivedeme na vaši nabídku s PPC kampaní více relevantních zájemců.

Používáme úzce specifikované cílení, díky kterému oslovíme kvalitní uchazeče přímo ve vaší lokalitě a i ty, kteří běžně na pracovní portály nechodí.

Minimální rozpočet PPC kampaně je 5 000 Kč. S PPC kampaní na vaši nabídku v této hodnotě získáte průměrně 3x více kandidátů.

Garantovaný počet zobrazení

Chcete mít jistotu, že vaši nabídku uvidí dostatečný počet potenciálních kandidátů? S garantovaným počtem zobrazení přivedeme na váš inzerát za pomoci CPC kampaně minimálně tolik lidí, o kolik nás požádáte.

Pokud výkonnostní kampaň nepřinese dostatečný počet zobrazení, garantovaný počet zobrazení zajistíme na naše náklady.

Minimální rozpočet CPC kampaně je 5 000 Kč.

TOP3

Buďte neustále na očích! S TOP3 nabídkou připnete váš inzerát ve výpisu nabídek na první tři místa ve vybraných kategoriích. Nabídku ve vybrané kategorii navíc také zvýrazníme štítkem "TOP".

Týden TOP3 nabídky pro jednu kategorii vás vyjde na 7 999 Kč.

Boost

Jak zabránit tomu, aby vaše nabídka zapadla mezi inzeráty konkurence? Využijte službu Boost a vraťte svou nabídku na začátek výpisu nabídek v relevantních kategoriích, ať neunikne žádnému uchazeči!

Boostování nabídky vás jednorázově vyjde na 1 499 Kč.

StartupJobs Gold

Pozvedněte svůj nábor na vyšší úroveň s prémiovým programem StartupJobs Gold! Získáte díky němu rozšířené statistiky pro vaše nabídky, propagaci vaší firmy na hlavní stránce StartupJobs, zpětnou vazbu na inzeráty od kandidátů, přednostní řazení firemního profilu a skryté nabídky konkurence.

StartupJobs Gold pořídíte od 4 166 Kč/měsíc (při roční platbě) a získáte také slevu 15 % na propagaci.

Ultimate
19 999 Kč
16 999 Kč
-3 000 Kč
VIP
11 999 Kč
10 119 Kč
-1 800 Kč
Extra30
6 749 Kč
5 737 Kč
-1 012 Kč
Extra14
4 749 Kč
4 037 Kč
-712 Kč

Copywriting

Oslovte kandidáty atraktivním inzerátem! Ať už chcete nabídku kompletně přetextovat nebo inzerát jen doladit, naše zkušená copywriterka vám ráda pomůže a připraví pro vás text na míru.

Cena textace jedné nabídky je 2 999 Kč. Na vypracování nového textu si vyhrazujeme tři pracovní dny od dodání všech podkladů. Standardně ale budete mít atraktivní inzerát hotový již do druhého pracovního dne.

Firemní propagace

Chcete posílit employer brand a zviditelnit svou firmu či produkt? Využijte naše možnosti firemní propagace a mějte přímý vliv na to, jak působíte na kandidáty či zákazníky.

PRemium článek

Díky PRemium článku máte možnost ukázat více ze své firmy, a zaujmout tak lépe cílovou skupinu, ať už je vaším cílem nalézt nové kolegy nebo nové klienty. PRemium články připravujeme ve spolupráci se zkušenými novináři tak, aby byl obsahově relevantní pro naše čtenáře.

Typ článku
Cena
PRemium článek
54 999 Kč
Článek
29 999 Kč
PR článek
Prémiové pozice na SJ.News
Bannery na StartupJobs.cz a SJ.News
Performance marketing
Příspěvky na sociálních sítích
Newsletter

StartupJobs Ads

Naše SJ Ads bannery vás dostanou před oči statisíců návštěvníků našeho webu. Můžete je využít jak k propagaci inzerce a employer brandingu, tak i k získání nových obchodních kontaktů.

Z čeho můžete vybírat?

VIP

99 999 Kč / měsíc
Je libo celý reklamní prostor? Žádná konkurence či omezování frekvence. Ideální volba, pokud potřebujete maximálně zviditelnit značku.

Extra

44 999 Kč / měsíc
Chcete bý skutečně vidět? Díky Extra se vaše reklama zobrazuje přednostně, s patřičnou frekvencí a na všech plochách StartupJobs.

Basic

24 999 Kč / měsíc
Ideální volba v kombinaci s další propagací. Váš banner se s nižší frekvencí zobrazuje na všech plochách StartupJobs spolu s další bannerovou reklamou.

StartupMarket

Nabídněte své služby neustále se rozrůstající komunitě inovativních firem na StartupMarketu, našem vlastním digitálním tržišti! Díky StartupMarketu získáte plně individualizovaný webový profil - landing page, kde můžete libovolně pracovat s vaší prezentací. Oslovte relevantní zákazníky a posuňte svůj byznys vpřed!

Propagace vašich služeb
B2B newsletter
9 999 Kč
Výkonostní kampaň
Rozpočet od 5 000 Kč
Představení na sociálních sítích
2 999 Kč
Copywriting
4 249 Kč
Podcast
19 999 Kč
Bannerová kampaň
Dle ceníku Ads
PRemium článek
54 999 Kč
Promo video
Individuální nabídka

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH (21 %).

Chcete se na něco zeptat?

Jsme tu pro vás - ať už jste startup, nebo jiná inovativní firma.

support@startupjobs.cz+420 725 568 866