Najděte práci, která vás posune vpřed!

Firmy, ve kterých se posunete

Qminers
Qminers
Technologie
0
company profile picture
Naším produktem je software pro tzv. “algoritmické obchodování”. Autonomně obchoduje na základě složitých optimalizovaných matematických modelů a algoritmů na mnoha světadílech. Od svého založení v roce 2012 Qminers stále rosteme. Začali jsme obchodovat na jaře 2014, množství obhospodařených trhů i výdělky stoupají, což není ve finančním konsolidujícím se světě úplným standardem. Úspěch Qminers je výsledkem našeho poctivého vědeckého přístupu, který staví na matematice, statistice, modelování a obecně pečlivé práci s daty. Nesázíme na speed games a nepatříme ani mezi tzv. flash boys. Stavíme na chytrosti a pestrosti týmu, který pečlivě skládáme, aby obsahoval špičkové specialisty na všech úrovních od matematiky, datové analytiky, softwarového inženýrství až po kybernetiku či ekonometrii. Naší ambicí je rozšířit své působení do nových oblasti, ve kterých vidíme velký potenciál. Láká nás vyřešit problémy, které ještě nikdo nevyřešil a přitom je řeší hodně lidí po světě.
Museum of senses
Museum of senses
Jiné
1
company profile picture
Muzeum smyslů je globální společnost působící na několika trzích a expandující na další místa po celém světě. Více o společnosti naleznete na www.muzeumsmyslu.cz Muzeum smyslů Praha je jedním z oblíbených turistických míst pro děti i dospělé, které v Praze působí již přes osm let. Hledáme nové členy týmu, kteří nám pomohou vylepšit zážitek návštěvníků, učit se, bavit se a růst s námi. Pokud si troufáte vycítit více, těšíme se na vaši přihlášku.
A Corporate Story s.r.o.
A Corporate Story s.r.o.
Služby
1
company profile picture
At Pochop Presentations we help business leaders clearly and concisely communicate their ideas using powerful storytelling and compelling visuals. As part of the team, you'll work on exciting client projects, develop valuable market skills in design, storytelling, and sales, while working 100% from home.

Proč se neustále posouvat?

Mindset, který nastartuje pracovní i osobní život

Každý jsme minimálně jednou filozofovali nad smyslem a hodnotami. Když jsme to udělali my ve StartupJobs, došlo nám, že nás všechny spojuje jedna věc. Abychom vedli naplněný pracovní i osobní život, potřebujeme se posouvat.


Nechceme stagnovat, posouváme se vpřed! Je to i váš mindset?


Přidejte se k těm, co se posouvají

Nová identita StartupJobs

Posouváme náš vizuál vpřed.

StartupJobs vyrostlo. A spolu s ním i stovky startupů. Svými produkty dobývají svět. Mění každodenní život tisícům lidí v Česku. I my jsme dospěli. Rozhodli jsme se proto změnit naši vizuální identitu. Tak, aby symbolizovala to, co je pro nás i startupy typické: nikdy nekončící posun vpřed.

Nová epizoda

Startupy tvoří větší část ekonomiky, než si myslíte

#45 Petr Sklenář, Filip Mikschik

Jak budovat firemní kulturu při rychlém růstu? [ENG]

#44 Marek Vašíček, Lucie Brešová, Vratislav Kalenda

Čím déle podnikám, tím víc si vážím času

#43 Petr Kasa

Podcast, který vás posune

Kuba, Bára a hosté, kteří posouvají vpřed svou práci, obor i Česko a nezapomínají u toho na osobní život.
Rady, tipy a zkušenosti
těch, co nestojí na místě.