Najděte práci, která vás posune vpřed!

Firmy, ve kterých se posunete

Qminers
Qminers
Technologie
0
company profile picture
Naším produktem je software pro tzv. “algoritmické obchodování”. Autonomně obchoduje na základě složitých optimalizovaných matematických modelů a algoritmů na mnoha světadílech. Od svého založení v roce 2012 Qminers stále rosteme. Začali jsme obchodovat na jaře 2014, množství obhospodařených trhů i výdělky stoupají, což není ve finančním konsolidujícím se světě úplným standardem. Úspěch Qminers je výsledkem našeho poctivého vědeckého přístupu, který staví na matematice, statistice, modelování a obecně pečlivé práci s daty. Nesázíme na speed games a nepatříme ani mezi tzv. flash boys. Stavíme na chytrosti a pestrosti týmu, který pečlivě skládáme, aby obsahoval špičkové specialisty na všech úrovních od matematiky, datové analytiky, softwarového inženýrství až po kybernetiku či ekonometrii. Naší ambicí je rozšířit své působení do nových oblasti, ve kterých vidíme velký potenciál. Láká nás vyřešit problémy, které ještě nikdo nevyřešil a přitom je řeší hodně lidí po světě.
SpaceKnow, Inc.
SpaceKnow, Inc.
Technologie
11
company profile picture
Founded in 2013, SpaceKnow, Inc. is an aerospace, Silicon Valley, venture capital-backed startup. SpaceKnow works by bringing transparency to the global economy by tracking global economic trends from space through their Analytics-as-a-Service products. The company develops these products for monitoring economic activity for a wide variety of both consumer and enterprise clients.
StartupJobs
StartupJobs
HRTech
0
company profile picture
Posouváme firmy i kandidáty vpřed. Jsme startup, bez kterého se startupy neobejdou. Každý rok dodáme inovativním firmám desetitisíce talentů. Každý rok díky nám najdou smysluplnou práci tisíce lidí. Ve StartupJobs propojujeme lidi a firmy, kteří se chtějí vzájemně posouvat vpřed.

Proč se neustále posouvat?

Mindset, který nastartuje pracovní i osobní život

Každý jsme minimálně jednou filozofovali nad smyslem a hodnotami. Když jsme to udělali my ve StartupJobs, došlo nám, že nás všechny spojuje jedna věc. Abychom vedli naplněný pracovní i osobní život, potřebujeme se posouvat.


Nechceme stagnovat, posouváme se vpřed! Je to i váš mindset?


Přidejte se k těm, co se posouvají

Nová identita StartupJobs

Posouváme náš vizuál vpřed.

StartupJobs vyrostlo. A spolu s ním i stovky startupů. Svými produkty dobývají svět. Mění každodenní život tisícům lidí v Česku. I my jsme dospěli. Rozhodli jsme se proto změnit naši vizuální identitu. Tak, aby symbolizovala to, co je pro nás i startupy typické: nikdy nekončící posun vpřed.

Nová epizoda

Chci zkušenosti vracet ženám

#39 Senta Čermáková

AI, mindset, posun vpřed

#38 Tomáš Mikolov

Posun vpřed je vydestilovaný duch náš...

#37 Filip Mikschik

Podcast, který vás posune

Kuba, Bára a hosté, kteří posouvají vpřed svou práci, obor i Česko a nezapomínají u toho na osobní život.
Rady, tipy a zkušenosti
těch, co nestojí na místě.