Project manager (custom software) Aktuální

COEX
Praha, Praha 8
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Pojď s námi vytvářet unikátní webové aplikace pro naše zákazníky, které jim pomohou lépe prodávat nebo řídit firmu. Široké portfolio našich projektů sahá od internetové televize OBBOD, přes celosvětové internetové tržiště pro prodej strojů EXAPRO až po speciální herní mapové aplikace.

Co tě u nás čeká? První měsíce spolupráce půjde o údržbu a rozvoj stávajících projektů a postupem času dostaneš příležitost stvořit svůj projekt se zákazníkem od začátku do konce.

Co nabízíme? Skvělý tým nadšených lidí žijících nejen prací, na dobré partě si zakládáme. Odměnu dle tvého nasazení a kvality odvedené práce, k tomu propracovaný systém benefitů a bonusů, jako např. kvartální bonus (podíl) ze zisku firmy.

Máš? Hlubší zkušenost z řízení vývoje webových projektů a proklientský přístup. Analytické myšlení, důslednost, pečlivost a zodpovědnost. Schopnost motivovat tým v prostředí IT. Schopnost plánovat milníky projektů a předvídat problémová místa.

Při vedení projektů požadujeme:

  • Minimálně 2 roky praxe s vývojem a řízením webových projektů od analýzy po akceptační protokol

  • Zkušenost s řízením vývojového týmu minimálně 3 lidí

  • Schopnost definovat zadání podle zákaznických potřeb

  • Schopnost vést i více menších projektů zároveň

  • Základní povědomí o UX/UI

  • Zkušenosti s wireframingem

  • Agilní metody řízení projektů

  • Výhodou zkušenost s vývojem projektu za použití technologií a nástrojů Python, Django, Angular, GraphQL, Bootstrap, GIT...

  • Zkušenost s business analýzou a tvorbou rozpočtu jsou velkou výhodou

  • Angličtinu na komunikativní úrovni

COEX

Jsme COEX, condensed experience. Kondenzujeme zkušenosti a know-how ve vývoji online aplikací. Jsme otevřeně myslící lidé s vášní k výzvám a špičkovým technologiím. Vývoj webů e-shopů u nás nečekejte, v posledních letech si vybíráme spíše technologické výzvy a klienty nebo spíše partnery co pracují na smysluplných nebo inovativních projektech. Žijeme návrhem a vývojem softwaru na míru, snažíme se přinášet inovace do různých oborů a věci řešit efektivně a originálně. Naším pohonem je poslední roky Python/Django a Angular, ale rádi experimentujeme s novými věcmi a přístupy. Vedle klientských projektů pracujeme na vlastních startupech (viz. např. Mapotic nebo VR Booster) a jsme součástí startupové scény, fixní pracovní dobu nebo korporátní zvyky u nás tedy nečekejte.

We are COEX. Condensed experience. Established in 2006 by UI/UX designers, software developers, analysts and tech geeks. All open-minded deep thinkers, passionate about challenges and top-notch technology.
We live by custom development, bringing smart and innovative solutions, using our extensive technical knowledge gained in diverse segments.
As a progressive software company, we are a part of the start-up scene. We either founded our own projects or invested into promising ones. Not everything had a hollywood ending, but in start-up world without fails there is no success.
We also put our energy into helping a positive change in the world around us. We have helped many socially responsible projects, supporting various NGOs, art projects or schools.

Co by vás mohlo zajímat?