Full-stack developer - Upvest.cz Nový

Upvest s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Kdo jsme?
Jsme online investiční platforma kde spojujeme real estate developery hledající úvěrové financování pro své projekty s investory, kteří jsou ochotni do těchto úvěrů investovat. Celou platformu jsme postavili v malém týmu 4 lidí a nyní hledáme do týmu posilu, která nám pomůže akcelerovat vývoj platformy po technologické stránce.

Na čem Upvest běží?
Na backendu máme Node.js, ve kterém jsou napsány APIs. Frontend je klasícká SPA psaná v ReactJS. Snažíme se nevymýšlet věci, které už dělá lépe někdo jiný, takže integrujeme naší aplikaci se spoustou cloudových služeb (Auth0, Twillio, Mailgun atp.). Celá aplikace potom běží na Heroku. Databáze je PostgreSQL. Kód máme v Githubu.

Náplň práce
Tvůj případný příchod do Upvestu zvětší náš tech team o 100% :)

Budeš se bavit hlavně s Petrem Volným, spoluzakladatelem Upvestu, který měl dosud implementaci naší investiční aplikace na starosti. Budete spolu prioritizovat stávající backlog, ale i vymýšlet nové features. Očekáváme, že budeš přicházet s vlastními nápady na to, jak bychom měli náš produkt rozvíjet.

Budeš sedět pohromadě s celým týmem, takže jako bonus můžeš navnímat něco o tom, jak funguje financování developerských projektů nebo o tom, jak se strukturuje takový developerský úvěr.

Když budeš chtít, naučíš se klidně i něco o tom, jak svůj produkt marketujeme, nebo se taky můžeš věnovat UI designu naší aplikace a web stránek. Jsme malý tým, kde každý dělá tak trochu všechno, takže pokud tě zajímá víc aspektů toho, jak náš produkt funguje, tak určitě dostaneš prostor.

Ve stávajícím backlogu jsou epic stories typu: Implementace sekundárního trhu, integrace s internetovým bankovnictvím vybraných bank, vylepšení interních analytických dashboardů, zlepšení test coverage atd.

Sem tam spolu zajdeme na nějakou konferenci / meetup a naučíme se něco nového ;)

Co od tebe očekáváme?

  • Chápeš základní architekturu moderní single-page-app a máš zkušenost alespoň s jedním z frameworků typu ReactJS, AngularJS, Vue.js nebo Ember.js.
  • Nezasekneš se na půl dne (jako někdy já :D) na stylování nového widgetu (takže zvládáš dobře psát html a css kód ;))

  • Máš zkušenost s psaním backendových APIs. Víš co je model, controller a znáš koncept middleware. Víš alespoň zhruba jak funguje HTTP protocol, znáš nejpoužívanější HTTP kódy a HTTP hlavičky.

  • Píšeš testy, které dávají smysl.

  • Umíš napsat SQL dotaz, který spojí data z pár tabulek.

  • Taky nějak předpokládáme, že znáš git, unix konzoli a tak a že se zvládáš účastnit flamewars typu git merge vs rebase, bash vs zsh nebo třeba proč je Vim nejlepší editor na světě :)

  • Když budeš mít zkušenosti s nějakými dalšími programovacími jazyky nebo budeš mít vysokou školu, kde si studoval computer science, tak to bereme jako super výhodu.

Pokud umíš všechno popsané výše tak super. Jestli něco z toho neumíš, nebo to znáš spíš povrchně, tak nevadí. Budeš mít šanci se to u nás naučit. Můžeš začít třeba na pozici Frontend developer a my tě psaní APIs v Node.js naučíme.

Hledáme hlavně člověka, co ho náš produkt zaujal a bude ho bavit s námi rozvíjet ;)

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu (home office)

  • Adekvátní ohodnocení

  • Šanci podílet se v malém týmu na mnoha aspektech rozjezdu fintech startupu

Jestli jsme tě zaujali, tak se s tebou moc rádi sejdeme. Zašli nám prosím link na LinkedIn nebo CV. Klidně se nám můžeš pochlubit i svým Github profilem nebo třeba StackOverflow profilem. Budeme se těšit na případnou schůzku a spolupráci.

Díky za tvůj čas...

Jsme online investiční fintech platforma kde spojujeme real estate developery hledající úvěrové financování pro své projekty s investory, kteří jsou ochotni do těchto úvěrů investovat.

Upvest poskytuje mezaninové a další typy úvěrů developerským společnostem za účelem realizace konkrétních projektů. Na těchto úvěrech umožňuje investorům participovat. Jsme fintech, takže vše děláme online. Demokratizujeme svět investic do real estate.