PPC specialista - AdWords, Sklik, Facebook a zbožové porovnávače Aktuální

DANTOA marketing s . r. o.
Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Hradec Králové, Jihlava
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Do našeho marketingového týmu v DANTOA.cz hledáme posilu pro tvorbu a správu výkonnostních reklam pro naše klienty. Primárně nám jde o správce PPC kampaní. Základem je AdWords, Sklik, Facebook. Vítány jsou znalosti Google Analytics, Heureka, Zboží, Glami, Etarget a Favi. Práce máme dost všude!

Hledáme někoho, kdo má rád svoji volnost, chce si v klidu pracovat po svém a nechce sedět 10 hodin v kanceláři 5 dní v týdnu. Nabízíme možnost spolupráce odkudkoliv, flexibilní pracovní dobu, domlouvání všeho důležitého online a osobní schůzky pouze občas.

Máme svůj tým PPC specialistů i juniorních pozic, pro které vedem vlastní interní školení. Hledáme tedy i někoho, kdo případně nemá tolik znalostí, ale má chuť růst a vyšvihnout se!

Požadavky:

  • Praktické znalosti PPC systémů - AdWords, Sklik, Facebook
  • Analytické a marketingové myšlení
  • Orientace v Google Analytics
  • Schopnost komunikace s klienty
  • Výborná čeština
  • Samostatnost a kreativita při vytváření kampaní
  • Spolehlivost

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce odkudkoliv (včetně ze zahraničí)
  • Spolupráce na zajímavých klientech s velkými měsíčními rozpočty
  • Interní školení a rozvoj vašich dovedností
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Spolupráce na ŽL

Náplň práce:

  • Tvorba a správa výkonnostních kampaní na Facebooku, AdWords, Skliku a zbožových porovnávačích
  • Příprava marketingových strategií a plánů na několik měsíců dopředu
  • Vymýšlení reklamních textů a cílení inzerce
  • Reporting a vyhodnocování kampaní
  • Komunikace s klientem a řešení jeho požadavků

Máte-li o pozici zájem, napište nám zprávu. Osobní schůzka v Praze možná kdykoliv.

Martin Tuma

Budete si šít boty sami, nebo si je koupíte? Svěřte i PPC kampaně do rukou odborníků!

Jsme digitální agentura zaměřující se na tvorbu a správu výkonnostních PPC kampaní. Jsme tým lidí pracujících z různých měst a různých států. Schůzky máme nejčastěji online a skvěle nám to funguje.

Hledáme do týmu někoho dalšího, kdo chce s námi v týmu pracovat. Má rád svoji volnost, ale zároveň chce dostatek zakázek na zajímavých klientech.