Marketing
Wealth Magazín s.r.o.

Pomůžeme vám na cestě k investicím do vašeho podnikatelského snu - pro startupy sleva 15 %

  • Wealth Magazín s.r.o.
  • Marketing

Wealth Magazín je multimediální platforma, která provozuje online magazín wmag.cz, vydává elektronický Wealth Magazín - Report, tištěný časopis Wealth Magazín - Premium a ročně organizuje dva velké mezinárodní eventy Wealth Forum.

V rámci svých projektů máme k dispozici reklamní plochy pro online propagaci i pro zviditelnění v printové prezentaci, nebo osobně na eventech. Protože podporujeme inovativní podnikatele a jejich sny, pro startupisty ze StartupMarket máme připravenou slevu 15 %.

Pomůžeme vám přiblížit se dalším investicím. Naši čtenáři jsou kvalifikovaní a angel investoři, zástupci VC fondů, úspěšní podnikatelé a startupisté, rodinné firmy a NextGen, Family Office a další experti z oboru správy majetku, plánování bohatství a řízení rodiny.

Více informací o Wealth Magazínu a jeho projektech a možnostech spolupráce se dočtete v mediakitu pod tímto odkazem nebo se obraťte na naši asistentku Štěpánku na email navratilova@wmag.cz, která vám zodpoví vaše dotazy a domluví schůzku s šéfredaktorkou Evou.

Prohlédněte si

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Redakce Wealth Magazínu