Finance
StartupMarket

Start it @ČSOB – akcelerujte s námi svůj byznys

  • StartupMarket
  • Finance

Podporujeme inovativní podnikatele schopné dovést své projekty k úspěchu. S naší pomocí rozjedete svůj byznys, připravíte si efektivní marketingovou strategii a společně najdeme cestu, abychom otevřeli dveře k potenciálním investorům a klientům.

Start it @ČSOB je oproti jiným akcelerátorům zcela zdarma, nemusíte se vzdávat části podílu ani zbytečně utrácet peníze, jako u jiných akcelerátorů. Nabízíme komplexní služby včetně zmapování potřeb a nastavení společných cílů na začátku spolupráce. K dispozici jsou prostory pro práci v Praze a individuální pomoc přizpůsobená potřebám vašeho startupu. To zahrnuje i přípravu průzkumu trhu, zajištění právních služeb, poskytnutí zpětné vazby od marketingových expertů a také datové analýzy.

Slyšeli jste už o Fintech Challenge od Start it @ČSOB a Mastercard?

Právě teď hledáme vás, kteří máte odvahu přinést digitální inovace do světa financí, AI, robotizace nebo optimalizace procesů. Přihlaste se do pětiměsíčního programu, kde vás čeká intenzivní práce se zkušenými mentory, propojení s investory a partnery i praktická pomoc s validační strategií.

Přihlásit se můžete do 28. března 2024, tak svou šanci nepropásněte!

Seznámíme tě se zkušeným mentorem z relevantního odvětví, který ti bude osobním rádcem po dobu celého programu. Až bude tvůj startup připravený, můžeme tě propojit s klienty ČSOB, což pomůže urychlit rozjezd podnikání.


5 důvodů, proč do toho jít s námi

  • Získáš zázemí a podporu na 5 měsíců

  • Nebudeš na rozhodování sám

  • Dostaneš zpětnou vazbu od odborníků

  • Seznámíme tě s potenciálními klienty a investory

  • Nic tě to nebude stát a nepřijdeš o svou nezávislost

Máš projekt a chceš s ním na trh?

Přemysl Rubeš – Founder & Managing partner, Presto Ventures, mentor:

„Když se akcelerační program pod záštitou banky stane jedním z nejlepších startupových programů v Česku – a navíc pro účastníky není zpoplatněný a nebere si od nich podíl – považuji to za velký úspěch. Přesně to se Start it @ČSOB za uplynulé 4 roky podařilo. Za Presto tleskáme a těší nás, že jsme u toho mohli být od samého začátku.

Zuzana Prediger – mentor:

„Co miluji na mentoringu pro Start it? Vždy mám skvělé partnery na druhé straně, ať ze strany Zuzky, Markéty z ČSOB, tak i ze strany mentee. Ti mají touhu růst a učit se a zároveň to pěkně odmakat. Kromě toho se vždy hodně nasmějeme, když přijdeme na AHA momenty, které někdy ležely přímo před námi na cestě, ale někdy jsme je museli „vykutat ze skály“. Společný růst nás všechny baví. A díky za to, že mohu být u toho.“

Martin Dvořák – CEO Standard solutions, mentor:

„Se Start it spolupracuji proto, že skvěle kombinuje vysoké kompetence zkušených mentorů a zdravé nadšení pro začínající projekty. ČSOB přidává velké množství know-how a celé to společně graduje do skvělé atmosféry, které posouvá účastníky rychleji vpřed. To proměňuje celé prostředí – vidím to na stále zvyšující se kvalitě projektů, které se hlásí.“

Roman Nováček – partner, Presto Ventures, mentor:

„Zdaleka nejčastější důvod ztroskotání začínajících byznysů je to, že řeší problém, který buď neexistuje, není pro zákazníky dost velký a palčivý, anebo za jeho řešení neumí dost platit. Akcelerátor vám pomůže nápad zvalidovat a zaměřit vaše úsilí správným směrem.“

Andrea Bohačíková – CEO, M.arter:

„Start it pomohl vytvořit novou divizi M.arter a vydělat v prvním kvartálu tolik, kolik před tím za celýrok. Navíc jsem v něm získala parťáka do strastí i radostí práce nás zakladatelů, a to i po ukončení akcelerátoru. Pokud chcete svůj byznys opravdu rozjet a vědět na čem stojí. Doporučuji Start it!“

Jseš zatím na úplném začátku? Nebo studuješ a láká tě něco rozjet? Přihlas se na nejbližší Validation Camp od Start it @UNI.

Intenzivní víkendová akce i pomůže s rozjezdem podnikání. Účastníci se během ní setkají s úspěšnými startupisty, mentory nebo investory a postaví si tým, naučí se ověřit si poptávku po svém řešení tím, že zjišťují potřeby zákazníků, vizualizují řešení a testují ho se zákazníky. Vybraným absolventům Validation Campů ČSOB pro reálné ověření poptávky poskytuje podporu ve výši až 20 tisíc korun na malou kampaň, ve které si ověří poptávku ještě lépe.

Validation Camp je zdarma, ale počet míst je omezený, proto neváhej rovnou přihlásit!