Software&Hardware
APEX solutions s.r.o.

Vývoj webových a mobilních aplikací

  • APEX solutions s.r.o.
  • Software&Hardware

Víme, že na rychlosti dnes záleží

Již od roku 2007 zefektivňujeme a zjednodušujeme podnikání našich zákazníků. Nahrazujeme manuální a zdlouhavé procesy na míru vytvořenými aplikacemi, které šetří provozní náklady a zvyšují efektivitu. To vše agilně, rychle, v low-code.

Máme za sebou stovky větších i menších projektů v nejrůznějších odvětvích a zemích. Naše aplikace denně využívají klienti jako Albert, TESCO, Česká národní banka, NN, Generali nebo Česká pojišťovna.

V našem týmu najdete aplikační developery, projektové inženýry nebo analytiky. Všichni jsme připravení s vámi analyzovat vaši situaci, navrhnout nejvhodnější řešení a následně ho vyvinout.

Vztah s klientem je pro nás stěžejním bodem našeho snažení. Chceme, abyste měli pocit, že je o váš projekt dobře postaráno. Agilita je to, co nás charakterizuje. Jsme agilní v komunikaci, při navrhování řešení a především agilní ve vývoji. Víme, že na rychlosti dnes záleží.

  • Vývoj aplikací

Trápí vás vysoké náklady na administrativu? Nestíháte? Narůstá vám chybovost? V tom případě je nejvyšší čas na digitalizaci procesů. Pomůžeme vám se zadáním a místo nekonečných analýz vám co nevidět ukážeme první prototyp vaší nové aplikace.

  • IT konzultace

Rozhodujete se o dlouhodobé IT strategii pro vaši společnost? Potřebujete analýzu a pomoc při vypracování zadání na nový komplexní systém? Nebo se chcete jen nezávisle poradit? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi pomůžeme a podělíme se o naše zkušenosti z desítek různých projektů pro mezinárodní korporace i menší lokální startupy.

  • Integrace systémů

Využíváte několik navzájem nepropojených aplikací a systémů? CRM, ERP, účetní systém, internet banking a k tomu pár vlastních aplikací? Zobrazení dat se stává čím dál tím větším problémem a vývoj každého systému stojí nemalé prostředky. Nejrychlejším a nejefektivnějším řešením je aplikace, která všechny systémy propojí.

  • Školení

Jak funguje ORACLE APEX? Jak vytvořit svoje první aplikace? To vše se naučíte během našich školení, kde vám na praktických úlohách ukážeme, jak funguje vývojové prostředí ORACLE APEX. Získáte základní vědomosti o architektuře, nástrojích a postupně se naučíte vytvářet svoje vlastní aplikace.

  • Hosting

Pokud potřebujete k vaší nové aplikaci hosting, jsme připravení. Všechny samozřejmosti jako pravidelné zálohování, monitorování databází, JasperServer pro dynamický reporting, přístup FTP vám připravíme přesně podle vašich potřeb.

  • Oracle Cloud

Elegantní a bezpečné řešení pro vaši aplikaci je Oracle Cloud. Budete překvapeni podmínkami a možnostmi, které má Oracle ve svých cloudových řešeních připravené. S námi získáte cloud šitý na míru vaší společnosti.

  • Penetrační testy

Penetrační testy vám dají informace o zranitelných místech, chybách v konfiguracích a kódech použitých v aplikacích. Jako specialisti na technologii Oracle Application Express víme o typických problémech při psaní aplikací a provozování aplikací v tomto frameworku. Pro ověření bezpečnosti Vašich aplikací a systému využijeme metodologii OWASP, která popisuje základní zranitelnosti webových aplikací.

Rozhodujete se jaký softwarový nástroj by posunul Vaše podnikání kupředu? Máte už jasnou představu o tom co potřebujete, či jste teprve na začátku a rádi byste Váš požadavek s někým zkonzultovali? Ozvěte se nám!