StartupMarket PINYA s.r.o.
PINYA s.r.o.

PINYA - Měníme způsob, jakým firmy řídí své lidské zdroje.

PINYA s.r.o.
ATS
HR
Péče o zaměstnance
Recruitment

Usnadněte si práci a evidujte informace o svých zaměstnancích od náboru, přes onboarding až po offboarding. Zbavte se papírů, šanonů, excel tabulek a digitalizujte svou HR agendu.

Jsme parta nadšenců s vášní pro digitalizaci a jasnou vizí změnit způsob, jakým firmy řídí své lidské zdroje. Proto vyvíjíme personální software Pinya HR 🍍, který zjednodušuje a zefektivňuje každodenní HR procesy.

Díky řadě šikovných funkcí usnadní práci a uvolní ruce nejen personalistům a manažerům, ale i dalším kolegům, kteří tak mohou získat více času na důležitější úkoly.

Našim cílem je vyvíjet intuitivní, flexibilní a především user-friendly HR software, který bude vyhovovat jak malým, tak i středním a velkým podnikům. Proto nám dnes věří již více než 100 společností.

S čím vám Pinya HR dokáže pomůže?

S Pinya HR vyřešíte všechny HR procesy během celého životního cyklu zaměstnance. Od evidence zaměstnaneckých dat, generování dokumentace a onboarding, přes schvalování absencí, evidenci majetku, školení, lékařských prohlídek až po hodnocení, manažerské přehledy, reporting, e-learning či whistleblowing.

Samozřejmostí je také mobilní aplikace. Seznam všech funkcí Pinya HR naleznete na našem webu

Co o nás říkají naši zákazníci?

Co vám Pinya HR přinese?

✔ Úsporu času

✔ Usnadnění práce

✔ Přehled a všechna data na jednom místě

✔ Zlepšení transparentnosti a podporu firemní kultury

✔ Čisté stoly, šuplíky a šanony 😉

Můžete se o tom přesvědčit sami a vyzkoušet demo verzi Pinya HR, která je na 14 dní zcela zdarma.

Chci to vyzkoušet zdarma


PINYA s.r.o.
Jsme brněnský software house s vášní pro digitalizaci. Vyrostli jsme na tvorbě firemních intranetů a přes internetové obchody a webové prezentace, jsme se dostali až k vývoji vlastního HR softwaru. Dnes je naším klíčovým produktem nejen náš personální software Pinya HR, ale také intranetová řešení Pinya SharePoint nebo software Pinya Guard pro monitoring práce. Naším cílem je vyvíjet moderní, intuitivní a především user-friendly produkty, které budou vyhovovat jak malým, tak i středním a velkým podnikům.