MANTA

Technologie
MANTA je český technologický startup, který dodává unikátní řešení na analýzu dat do největších firem na celém světě.

Pomáháme zvládat nápor dat finančním, mediálním i jiným globálním gigantům. Díky tomu, že jsme v analýze informačních toků v datových skladech nejlepší na světě, se nám Mantu daří úspěšně prodávat po celém světě. Jádro našeho byznysu však leží v USA, kde už máme desítky zákazníků a kde jsme si před dvěma lety otevřeli první pobočku v San Franciscu a právě teď otevíráme druhou v New Yorku.

Naše cesta

V rámci české tech startupové scény jsme v roce 2015 vyhráli Czech ICT Incubator a následně bodovali i za mořem - tři měsíce v Inkubátoru Plug n' Play v Silicon Valley nám otevřely dveře právě k rozšíření za oceán.

Od roku 2015, kdy jsme v malém pražském kanclu začínali v šesti, jsme vyrostli skoro čtyřikrát a museli jsme se přestěhovat do většího na I. P. Pavlova. V ČR máme vývojové centrum a globální marketingový tým, za mořem obchodníky. S některými těžkými úkoly, například s náborem, nám pomáhají kolegové a kolegyně z naší velké sestry, Profinitu.

V září 2018 jsme získali seed round investici od českého fondu Credo Ventures a německé investiční skupiny Senovo (více na TyInternety, Lupa nebo Czechcrunch).

Byznys + věda = <3

MANTA je ukázkou skvělého propojení byznysu a nejnovějších poznatků z computer science. Společné projekty s Českým vysokým učením technickým a Matematicko-fyzikální fakultou Karlovy univerzity posouvají celou oblast automatizovaného porozumění programovému kódu a zároveň umožňují přímou aplikaci vědeckých poznatků do byznysové praxe.

Náš tým

Aktuální nabídky práce

Manta Hacker (Java Developer)

MANTA
Praha Full-time
Part-time
Externě

Trainee Hacker (bakalářka/diplomka přímo ve vývojářské praxi)

MANTA
Praha Full-time
Part-time
Internship
Externě

Novinky od MANTA

Kde nás můžete najít

náměstí I. P. Pavlova 1785/3
Praha, New York, San Francisco

jobs@getmanta.com