Altworx

Technologie
Vyvíjíme vlastní produkt pro enterprise společnosti. S Altworxem nabízíme technologii a přístup, který doplňuje big-datové technologie a snaží se řešit problémy, na které big-data zatím nejsou vhodná.

Co v Altworxu vlastně děláme

Altworx vychází z předpokladu, že ve velkých organizacích jsou i ty nejzákladnější informace o činnostech firmy roztříštěné mezi mnohá oddělení a uzavřené do jejich specializovaných systémů.

Na základě tohoto předpokladu vyvíjíme software, který umožňuje sledovat děje ve firmě kombinováním datových otisků v primárních systémech, díky čemuž jsme schopni zachytit a dále pracovat s incidenty, které není možné odhalit bez propojování dat v reálném čase, a také poskytnout vhled do činností firmy, které byly předtím uměle roztříštěné do mnoha datových zdrojů.

V současné době jsou naše řešení nasazena ve třech oblastech:

  • železniční doprava - zde pomáháme řešit různé problémy efektivity provozu
  • energetika - tady ověřujeme správnou realizaci servisních prací
  • telekomunikace - zde se zabýváme otázkou odcizených identit a bezpečností provozu hardwaru

Stále pracujeme na tom, aby Altworx řešení poskytovala organizaci co nejhodnotnější výsledky a zároveň stále vyvíjíme náš software tak, aby jeho nasazení do dalších organizací nebo na úplně nové problémy, bylo co nejsnazší.

Altworx jako zaměstnavatel

Jsme postupně se rozrůstající tým vývojářů a analytiků a na Altworxu pracujeme společně a bez zbytečné byrokracie. Pokud tě zajímají výzvy, které přináší velikost a složitost procesů, ale nechceš dělat v korporátu, pak můžem být ta pravá firma.

Nabízíme dobrý plat, práci v malé kanceláři ve vilce se zahradou, pružnou pracovní dobu a nějaké další benefity, jako například možnost výběru vlastního hardware, příspěvky na dovolenou, vzdělávání apod.

Náš tým

Nové nabídky od Altworx e-mailem

Novinky od Altworx

Kde nás můžete najít