Cashback program odměňuje férový přístup

Za každou nabídku dostanete 500 Kč v kreditech!
 • list-item
  Vážíme si férového přístupu
  Vážíme si všech našich zákazníků, těch, kteří se chovají férově, ale zvlášť! Právě pro ně jsme si připravili cashback systém, který odměňuje všechny férové firmy s férovým přístupem.
 • list-item
  Kredity na další inzerci
  Firmy, které splní podmínky programu, získají po skončení platnosti každé nabídky 500 kreditů, které můžou použít na další inzerci. Cena za základní nabídku tedy po odečtení slevy zůstane na 1 499 Kč!

Podmínky

Dvě základní podmínky, které je pro získání 500 kreditů potřeba splnit:
 1. Zpětná vazba pro všechny kandidáty
  Všichni uchazeči přihlášení přes StartupJobs dostanou od firmy reakci nejpozději do 14 dní po skončení platnosti nabídky (zprávu a jsou přesunuti do stavu přijat/odmítnut) opět přes StartupJobs.
 2. Žádná neuhrazená faktura
  Firma nemá ve chvíli vyhodnocení splnění podmínek žádnou fakturu po splatnosti.

Jak program funguje?

Pojďme si to ukázat na konkrétním příkladu.

1.1.

30.1.

31.1.

13.2.

Vložíme na StartupJobs nabídku PHP vývojář a zvolíme platbu na fakturu. Faktury u nás mají splatnost 14 dní, nejpozdější den splatnosti je tedy 15. den.

1.1.

Vložíme na StartupJobs nabídku PHP vývojář a zvolíme platbu na fakturu. Faktury u nás mají splatnost 14 dní, nejpozdější den splatnosti je tedy 15. den.

30.1.

Platnost nabídky vyprší.

31.1.

Zkontrolujeme, zda jsou u nabídky splněny obě podmínky inzerce. Dostali všichni uchazeči reakci přes StartupJobs? Jsou faktury zaplaceny včas? Pokud ano, hned 31.1. odešleme na kontaktní e-mailovou adresu poukaz na 500 kreditů, který uplatníte v administraci a kredity můžete ihned použít pro další inzerci. Poukaz je platný 30 dní. Pokud ne, budeme podmínky splnění cashbacku kontrolovat každý den až do 13.2. Celkem tedy máte 14 dní na kontaktování všech uchazečů a zaplacení faktur.

13.2.

Pokud ani do této doby nebudou mít všichni uchazeči reakci přes StartupJobs a faktury nebudou uhrazeny, nárok na cashback pro konkrétní nabídku ztrácíte.

Jak poznám, že mám na cashback nárok?

To, zda máte nárok na získání cashbacku uvidíte v detailu nabídky a také v přehledu nabídek.

U nabídky, která má na cashback nárok, uvidíte ikonku .

Proč jsme se rozhodli zavést tento program?

Důvodů je více, pojďme se podívat na ty nejdůležitější.
Myslíme na uchazeče

Dostáváme velké množství negativní zpětné vazby od uchazečů, kteří marně čekají na svoji odpověď, což kazí pověst jak firmám, do kterých své reakce posílali, tak bohužel i StartupJobs jako celku.

Uchazeči, kteří nedostanou odpověď na několik svých reakcí, dost často přestávají reagovat na jakékoliv nabídky na našem portále.

Chceme zlepšovat naše služby

Druhým důvodem je naše potřeba získávat relevantní data o tom, jak byl váš nábor na StartupJobs úspěšný. Často se nás ptáte, jaká je úspěšnost obsazení pozic v konkrétní kategorii, na což bohužel nejsme schopni relevantně odpovědět, protože to jednoduše nevíme.

Věříme, že získávání dat o stavu náborového procesu nám pomůže do budoucna zlepšit naše služby tak, abychom přiváděli ještě více relevantních zájemců na vaše nabídky.

A jak je to s garancí spokojenosti? Bude fungovat dále?

Ano, jistě! Pokud vaše nabídka bude mít celkově méně než 3 kandidáty, nebude obsahovat žádné kontaktní údaje nebo formuláře a zároveň splníte pravidla cashback systému, vrátíme vám kredity v hodnotě základní nabídky.

Stále platí, že je třeba se o vrácení kreditů přihlásit nejpozději do 10 dní po skončení platnosti nabídky.

Co vám může pomoci

 • list-item
  Hromadné odmítnutí zájemců
  V případě, že pro správu uchazečů používáte vlastní systém a máte strach, že vám administrace uchazečů ve StartupJobs zabere mnoho času navíc, nemějte obavy! Díky
  vylepšenému uzavírání nabídek
  je to otázka několika málo kliknutí. Můžete samozřejmě využít i hromadné odmítnutí pro konkrétní nabídku.
 • list-item
  Šablony zpráv
  Pro zamítnutí si můžete vytvořit vlastní šablony, abyste se vyhnuli opakovanému psaní stejných zpráv.
 • list-item
  Co když jsem zájemce již odmítl jinak?
  Pokud jste již uchazeči dali vědět ohledně dalšího postupu jinými kanály, stačí odebrat možnost “Poslat e-mailem” (u hromadného odmítnutí), případně kliknout na “Ne, děkuji, napíšu zájemci sám.” při zamítání jednotlivce a uchazeči vyskočí pouze notifikace po přihlášení do účtu na StartupJobs, žádnou zprávu neobdrží.
 • list-item
  Náborová kola
  Pokud žádné ATS zatím nevyužíváte, vyzkoušejte náš
  náborový proces
  , díky kterému si můžete přesouvat uchazeče do jednotlivých kol náborového procesu a budete mít vždy přehled o tom, jak si kdo stojí.
 • list-item
  Kreditové balíčky a platby kartou
  Pro případ, že máte nastaveny složitější firemní procesy anebo se prostě občas u vás faktura “ztratí”, doporučujeme koupit
  kreditový balíček
  , ze kterého budete inzerci hradit. Nebudete tak muset hlídat splatnost jednotlivých faktur a navíc dostanete bonusové kredity zdarma, takže na inzerci ještě ušetříte!
  Pokud chcete platit za jednotlivé inzeráty a nechcete se starat o splatnost faktur, doporučujeme platit objednávky ihned kartou.

Chcete se na něco zeptat?

Jsme tu pro vás - ať už jste startup, nebo jiná inovativní firma.

support@startupjobs.cz+420 725 568 866