Vývojář mobilních aplikací pro řešení pro záchranu životů
Náš hlavní produkt optimalizuje a řídí plánované převozy pacientů a minimalizuje dojezdový čas k akutním případům. Jsme na špici ve svém oboru a pomáháme zachraňovat životy v mnoha státech Evropy, Severní i Jižní Ameriky a Austrálie. Jen v USA se staráme o 20 % všech převozů.
Celý systém běží na .NET/C# a posádky sanitek používají tablety s Androidem. Právě tuto část přepisujeme nově do Flutteru. Hledáme proto vývojáře s předchozí zkušeností vývoje pro mobilní platformy (Android, případně iOS).
Jsi dost dobrý/dobrá? Nechybí ti:
Zájem o mobilní vývoj
Předchozí zkušenosti s vývojem pro Android nebo iOS
Chuť učit se nové věci
AJ komunikativně i písemně
Piece of cake? Výhodou:
Předchozí zkušenost nebo zájem naučit se Flutter
Zkušenost s .NET
Smysl pro humor, schopnost brát věci s nadhledem
Co nabízíme?
Práci na něčem, co má smysl – jsme na špici ve svém oboru s produktem, který zachraňuje životy
Agilní vývoj s minimem byrokracie – Tvoje práce bude vidět a bude mít skutečný dopad
Nové výzvy, řešení zajímavých problémů, zdokonalování se v nových technologiích
Flextime, home office (preferujeme několik dní v týdnu v kanceláři), mobil s tarifem, notebook
5 týdnů dovolené, 5 sickdays a volno navíc za státní svátky připadající na víkend
Přátelské pracovní prostředí, výbornou ergonomii práce (mj. elektrické polohovací stoly)
Motivovaný tým zkušených vývojářů
Kanceláře v centru Prahy, ovoce, kávu, chuťovky, fotbálek, malé fitness, 3D tiskárnu
O nás
Kombinujeme to nejlepší z obou světů. Máme startupového ducha a menší tým – 6 lidí v Praze a přes 10 v Plzni. Zároveň jsme součástí společnosti ESO, americké firmy vyvíjející software pro záchranné složky a nemocnice. Nemusíme se tedy soustředit na krátkodobé cíle jen pro získání fundingu, ale můžeme rozvrhnout věci tak, jak budou dávat smysl dlouhodobě. V Praze máme RnD tým, který má za úkol zkoušet nové věci a rozvíjet existující projekty pomocí nejnovějších technologií.