Rozjeďte svou kariéru s leadery v oblasti 3D prostorového měření. Aktuální

NOTIX, s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Hledáme absolventy/juniory do vývojového týmu!

Spolupracujeme s kolegy, kteří se zabývají oblastí přesného měření objektů, a kteří jsou světová špička v oboru ovládacího, měřicího a analytického softwaru pro systémy 3D měření.

Hledáme nadšené absolventy nebo začínající vývojáře/analytiky, kterým je blízká práce s 3D, matematika a případně programování v C++/ C#.

Nabízíme práci v příjemném menším týmu, kde se budete mít možnost učit od leaderů v oboru. Žádné korporátní procesy, možnost cestování a zapojení do práce v rozšířeném americko-italském týmu.

Co budete dělat?

  • Učit se od kolegů z týmu, který vyvíjí špičkový software pro systémy 3D měření.
  • Podílet se na designu, vývoji a rozvoji jádra 3D měřicího softwaru.
  • Podílet se na vývoji a rozvoji ovládacího dotykového rozhraní a grafických knihoven.
  • Podílet se na vývoji a rozvoji dalších funkcí jako 3D reporting, CAD import apod.
  • Podílet se na testování, vývoji unit testů a podpoře.
  • Využívat agilní SCRUM metodiku při vývoji.
  • Dokumentovat výstupy – technické a uživatelské.
  • Spolupracovat v týmu fajn lidí.

Jaký je váš profil?

  • Baví vás matematika, práce s modelováním objektů a 3D.
  • Jste plní entusiasmu a chcete se učit nové věci.
  • Máte základní zkušenost s programováním nebo návrhem 3D objektů.
  • Výhodou je znalost programovacích jazyků C++ nebo C#, příp. framework WPF.
  • Umíte angličtinu na komunikativní úrovni.

Těšíme se na Vaše životopisy!

NOTIX Team

JSME IT SPOLEČNOST, KTERÁ NABÍZÍ EXPERTNÍ ZNALOSTI A OSOBNÍ PŘÍSTUP.

Naše firma není další z řady velkých software-housů se striktní korporátní organizací. Jsme firma, která bude vždy postavená na tom, že bude pouze tak velká, aby její spolupracovníci měli šanci znát jeden druhého. Spolupráci stavíme na vzájemné důvěře, spolehlivosti a přiměřenosti. Věříme, že tak lze budovat a udržovat dlouhodobě vyvážený vztah, který má největší přínos pro klienta i dodavatele. Tomu, co děláme, opravdu rozumíme. Naše kompetence stavíme na lidech a dlouholetých zkušenostech získaných z řady projektů. Svědčí o tom množství jejich referencí a získaných certifikací.