Projektový manažer (obchodní pozice) Aktuální

Mediaplanet
Praha 2
Zaměstnanec
Full-time

Považujete se za podnikavého a kreativního jedince? jste rozený organizační talent a zvládáte pracovat na více úkolech najednou? Vaše vyjednávací schopnosti jsou na vysoké úrovni a vy vyhledáváte příležitosti, kde je využít?  Připadá vám, že všechny tyto vlastnosti nemůžete uplatnit v jedné pracovní pozici? Opak je pravdou, v mediaplanet je nejen využijete, ale také je budete dále prohlubovat a  neustále se učit něco nového.  

Profil kandidáta:

Náš ideální kandidát by měl být silnou osobností. Hledáme ambiciózního a kreativního člověka, který je motivován úspěchem, chce tvrdě pracovat a nebojí se nových výzev. Jako projektový manažer budete zodpovědní za přípravu i realizaci mediální kampaně. Od zafinancování, shánění relevantního obsahu až k realizaci projektu. Všechny úkony, které budete v průběhu kampaně plnit, ještě více prohloubí vaše podnikatelské a kreativní schopnosti. V naší kanceláři je hlavním jazykem angličtina, takže požadujeme alespoň úroveň B2.

O společnosti:

Mediaplanet je mezinárodní společnost, která se zabývá obsahovým marketingem. Od roku 2002, kdy byla společnost založena, funguje na celém světě  16 poboček, které operují na 14 trzích. Nabídka našich produktů je stejně výjimečná jako naše firemní kultura. Jsme moderní, ambiciózní a profesionální. Chceme své klienty neustále překvapovat out-of-the-box nápady a neustále se vyvíjet. Chceme také, aby si naši zaměstnanci neustále posouvali své limity, a tím spíše dosahovali svých kariérních cílů.

VAŠE ROLE:

        Jako projektový manažer vytváříte marketingovou strategii pro tematicky zaměřenou kampaň, která je publikována v printu a na webu, a dále distribuována na různé eventy a šířena na sociálních sítích. Budete zodpovědní za obstarání relevantního a kvalitního obsahu, ale také inzerentů, kteří zajistí ziskovost kampaně. Vaším úkolem bude integrovat klienty v rámci připraveného obsahu tak, aby výsledkem byla content marketingová kampaň, kterou budou čtenáři rádi číst a klienti se do ní budou chtít opakovaně zapojit. 

        Kromě práce na zafinancování své kampaně a obsahovém zajištění, budete také neustále prohlubovat své znalosti o tématu, které je v rámci kampaně komunikováno. Informace budete získávat  od předních odborníků, lékařů, vědců, ale také celebrit i dalších influencerů, kteří vám pomohou správně nasměrovat svou kampaň tak, aby čtenářům přinášela nejnovější informace, které se v řadových médiích nedočtou.  Jednat budete i se svými klienty, kteří zaručí finanční zajištění, tedy realizaci vaší kampaně.

        Společně s produkčním týmem budete finálně ladit celé grafické zpracování kampaně, jak v printu tak i digitálu.

Ve finále budete podepsaní pod svou vlastní kampaní, která má celorepublikový zásah a kterou jste dali dohromady, od konceptu přes realizaci, právě vy.

Zní to dobře?

 Pošlete nám své CV a začněte svou kariéru v Mediaplanet.

Mediaplanet

Mediaplanet je mezinárodní společnost, která realizuje tematické kampaně pomocí multimediálních platforem prostřednictvím tzv. content marketingu.

Co by vás mohlo zajímat?