Specialista technické podpory Aktuální

Long Island Zone
Brno
Zaměstnanec
Full-time

Firma Auriga Systems s.r.o. hledá zájemce o pracovní pozici:

IT Security Technik

Náplň práce:

  • Poskytování technické telefonické a emailové podpory zákazníkům s ESET, F-Secure, Kaspersky, McAfee, … (rozsah bude upřesněn po dohodě s uchazečem)
  • Instalace a správa dodávaného SW&HW (vzdáleně popř. na místě u klienta)
  • Servisní a konzultační práce u zákazníků
  • Instalace a konfigurace síťové infrastruktury
  • Předprodejní konzultace a prezentace nabízených produktů u zákazníků

Požadavky:

  • SPOLEHLIVOST, ČESTNOST, POCTIVOST, OCHOTA SE VZDĚLÁVAT A SAMOSTATNOST
  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s administrací Microsoft prostředí
  • Znalost zvláště technické angličtiny v rozsahu minimálně čtení dokumentace a komunikace s technickou podporou výrobce SW
  • ŘP skup. B, ochota cestovat
  • Schopnost týmové práce, kultivovanost v jednání
  • Schopnost vystupovat před skupinou lidí – prezentovat dodávané produkty a služby
  • Zodpovědnost za plnění svěřených úkolů
  • Práce vhodná i pro schopného absolventa či studenta

Vítané znalosti a dovednosti:

  • Zkušenost s bezpečnostními produkty
  • Zkušenosti se správou počítačových systémů a sítí, znalost OS Windows, stanice/servery, AD, atd.
  • Zkušenosti s IT servisem koncovým zákazníkům
  • Prezentační dovednosti a schopnost zaujmout

Co nabízíme:

  • Nadstandardní platové podmínky
  • Práci s nejnovějšími IT bezpečnostními technologiemi
  • Flexibilitu v pracovní době a místě výkonu práce, home office dle dohody
  • Přátelský kolektiv, týmovou podporu a zázemí stabilní české firmy
  • Finanční ohodnocení s přímou vazbou na dosažené výsledky
  • Vzdělávání a možnost profesního růstu

Pracoviště:

  • Brno, Česká Republika

Firma se zabyva tvorbou inteligentniho software pro ovladani dronu a pro vyhodnocovani bezpecnosti informaci.

Vytah z firemni vize:

Vše vychází z našeho celkového firemního konceptu Auriga Systems s.r.o. a to je datová bezpečnost na bázi nejmodernějších technologií. Nezbytně si musíme klást otázky kam směřuje a bude směřovat ochrana informací a ochrana soukromí v příštích letech a udržet se na špici trendu nejnovějších technologií. Co budou naši klienti potřebovat v době masivního nástupu IoT, jak jejich potřebám vyhovět a současně připravit řešení, které bude pro uživatele jednoduše spravovatelná a přehledná. Také je třeba reagovat na nejnovější vývoj hrozeb, které stále více komercializují a jsou cílené a to jak na korporace a firmy, tak i na státní infrastrukturu. Klasické zabezpečení na bázi vyhledávání známých vzorků virů nebo tradiční ochrany pomocí firewallů, IDS a IPS systémů v případě cílených útoků přestávají stačit. Proto chceme ochranu přeměnit z reaktivní na preventivní, zapojit umělou inteligenci a zajistit aby se ochranné systémy samy učily. Zpracování, učení a ovládání těchto řešení samozřejmě bude na bázi cloudu, kde všichni uživatelé mohou sdílet svoje zkušenosti a stroje se z nich mohou učit navzájem. No a použití dronů v bezpečnosti a vyhledávání podezřelých (nestandardních) událostí v reálných situacích na tato řešení organicky navazuje. Rozšířená realita pak uvolní ruce operátorům a ulehčí jim navigaci ve zpracovávaných datech a hlášeních, kdy lidský faktor může v některých situacích selhávat.