Operations Specialist/Office manager do Hollywoodského Operamu Aktuální

Operam
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Pracovní prostředí a firemní kultura

 Operam je “behind-the-scenes” startup, který spolupracuje s největšími filmovými studii v Hollywoodu na vydávaní filmů. Již po roce od našeho vzniku se nám podařilo vydat víc než 35 titulů - od nezávislých artových filmů ze Sundance až po Oscarové filmy, na kterých jsi byl/a pravděpodobně v kině. Pokud jsi za poslední dobu viděl/a nějaký film, který se ti dost líbil, tak jsme v tom měli prsty nejspíš my. U nás nejde ale o žádná filmová kouzla, jedná se čistě o “data science”. Hlavní sídlo, kde byla také firma založena, máme v Los Angeles a další dvě kanceláře pro vývojáře, data scientisty a designéry jsou v Bratislavě a Praze.

Náplň práce

 V současnosti hledáme kolegyni na těžce definovatelnou pozici Operations Specialist/Office Manager, která bude dbát také na to, aby team, jehož bude součástí, byl spokojený a nescházelo mu nic k pohodové práci. Budeš pracovat na řešení mnoha rozmanitých a velmi zajímavých úloh jako je například hiring talentů, pomáhat nám s PR, což obnáší komunikaci s novináři, technickými univerzitami i naší LA office.

 Dále budeš mít na starost event management, analýzu tržních příležitostí a v neposlední řadě i office management, do kterého spadá to, že naše kancelář (se spokojeným teamem) je tou nejkrásnějšími široko daleko. Budeme víc než rádi, pokud se nebudeš bát být samostatná a inovativní a přijdeš s dalšími nápady.

Co od tebe očekáváme

  • S vřelou náručí u nás vítáme proaktivní kreativce, kteří se nebojí dělat věci jinak a efektivněji

  • Perfektní angličtina je “must have” a o špičkové komunikaci ve svém rodném jazyce ani nemluvě

  • Organizovanost a hlavně samostatnost je nezbytnou podmínkou, nestojíme totiž o to úkoly jen zadávat, ale stojíme především o někoho, kdo bude v tomhle ohledu proaktivní

  • Chtít a umět se zajímat o druhé a jejich potřeby

  • Přátelskou povahu

  • Tvé plus bude, pokud máš VŠ vzdělání, IT background, předešlé zkušenosti ze startupu nebo máš se všemi uvedenými úkony již zkušenosti

Co můžeš na oplátku čekat ty od nás

  • Plat odpovídající tvým zkušenostem; tvé snahy nad rámec rádi oceníme formou měsíčních bonusů

  • Cestování na West Coast (Los Angeles a San Francisco, surfování v Malibu) a do Bratislavy

  • Kreativní a uspokojující práce plná výzev

  • Posilka nebo yoga na firmu

  • Uber na firmu, a to nejen na pozdní odchody z práce a funny team building

  • Rekola na firmu, neboť své zaměstnance rádi hýčkáme

  • Friendly culture s pravidelnými společnými snídaněmi a dalšími aktivitami

  • Budeš mít možnost vidět spoustu filmů dřív než budou mít své první hodnocení na IMDB/ČSFD (promítání ve firmě a to i s tvými přáteli, pizzou, popcornem a colou)

Benefitů máme spoustu, ale dále je nemá cenu rozepisovat. Pokud tě zaujaly nejen benefity, ale především náplň práce, budeme rádi, když nám napíšeš na marketa@operam.com

Operam

Operam je ad-tech startup, ktorý pracuje s najväčšími filmovými štúdiami v Hollywoode na vydávaní filmov. Začali sme pred rokom a za tento čas sa nám podarilo vydať viac ako 20 titulov - od indie filmov až po najvačšie trháky, na ktorých si pravdepodobne bol/a v kine. Videl/a si v poslednom čase trailer na film, ktorý sa ti páčil? Asi sme v tom mali prsty. Nie je to mágia, je to data science. Naše hlavné sídlo je v Los Angeles a máme čerstvo otvorené kancelárie v Bratislave a Prahe.