Project Manager Aktuální

VSHosting
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Náplň práce:

  • přímá komunikace s managementem firmy VSHosting, aby se splňovaly všechny vývojové a strategické plány (krátkodobé i dlouhodobé)
  • dohlížet nad hladkým průběhem různých projektových řešení pro klienty VSHosting (plánovaní, realizace, migrace, koordinace a komunikace mezi klienty a realizačním týmem)
  • dodržovaní termínů
  • realizace malých projektových řešení na míru, zadávání upgradů/změn, služeb a instalací běžných nových klientských řešení
  • proaktivní komunikace a dolaďovaní specifikací s klientem (Jak externím, tak interním)
  • předpovídání vývojových kroků a identifikace možných problémů
  • post-realizační komunikace s klientem, získávání feedbacků
  • pracovat na organizačních zlepšení nových a stávajících služeb – návrhy a spolurealizace automatizací, návrhy postupů a pod.
  • prosales pro obchodníky

Požadujeme:

  • hlubší znalosti administrátora – zkušenost z IT firmy
  • zkušenosti s projektovým řízením
  • excelentní organizační dovednosti (obrovská přepečlivost a spolehlivost)
  • systematičnost práce

Nabízíme:

  • práce v nejmodernějším českém datacentru se zázemím špičkových kanceláří
  • práce v mladém a neformálním kolektivu
  • práce se zajímavými technologiemi
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 24/7 občerstvení (pizza, snídaně, nealko pivo, energeťáky, coly, ovoce a zelenina po celý den)
  • xbox, 65“ 4k TV, filmy, fotbálek
  • inhouse fitko

VSHosting

Staráme se o tisíce internetových serverů z celého světa, kterým zajišťujeme kompletní servis formou managed serverových služeb. V současné době jsme největším poskytovatelem služeb tohoto rázu v České republice a na Slovensku; k dnešnímu dni přesahuje počet našich významnějších projetků 3 000. Základem je špičkové technologické zázemí. Mezi stěžejní a unikátní technologické charakteristiky našeho datacentra patří celosvětově nejvyšší možný standard TIER IV, členství v největším datovém výměnném uzlu DE-CIX nebo neustálá 24/7 podpora linux administrátorů. Právě otevřený ServerPark se stal nejlépe zabezpečeným a nejmodernější datacentrem ve Střední Evropě, nabízející unikátní pracovní prostředí - třeba právě pro vás.

Zajímalo by vás podílet se na celosvětové expanzi toho nejlépe zabezpečeného, technicky i ekologicky řešeného, a navíc nejmodernějšího datacentra ve Střední Evropě? Brány ServerParku se otevírají a tím i jedinečná možnost stát se součástí našeho týmu!

Svoje zaměstnance si hýčkáme.

Ptáte se co je esencí našeho úspěchu? Především spokojený, fungující tým. Dbáme na pohodlí a zájmy našich zaměstnanců, a tak vedle venkovního BBQ prostoru s wifi, kde budete mít možnost pracovat, najdete uvnitř našeho moderně zařízeného ServerParku klimatizované kanceláře, plně vybavenou kuchyň a v neposlední řadě fitko, kdyby se vám zachtělo pohybu. A co takhle obědy a nápoje každý den na firmu? I takové benefity nabízí práce pro VSHosting. Pravidelné teambuildingové akce jsou samozřejmostí.

Míříme dál a výš.

Svou kapacitou a standardem provedení jsme se stali první českou firmou s internetovými hostingovými službami, která cílí do globálního dosahu. Aktuálně naše služby expandují do USA a Jižní Ameriky.

Připojte se k nám!

Podívejte se na naše kariérní stránky rostemespolecne.cz a zjistěte více :)