Node.js Developer Aktuální

Qest
Praha
Zaměstnanec
Full-time

NODE.JS DEVELOPER

Qest hledá vývojáře, který se postaví novým výzvám se zaměřením na backendové technologie. Oceníme tvé zkušenosti s Node.js - express.js, ve spojení s jednou z NoSQL databází - například Mongo, Redis, ale i SQL databází - sequelize.

 

Chceš se spojit s rychle se rozvíjející firmou a využívat moderní technologické přístupy? Bavilo by tě programovat pro top startupy? Jsme součástí skupiny UP21, která podporuje české a zahraniční startupy a organizuje startupové eventy jako Startup World Cup & Summit. Buď u toho! Pošli nám CV a klidně připoj i ukázku své práce. Místo motivačních řečí nám raději napiš, jaké projekty by tě bavily a kam směřuješ.

 

Na čem makáme my?

ShipVio, Prezident21, BeeHousing, Haidy, EIM Subregulace, ExpresDoklad a další startupové projekty i zavedené značky, od mobilních aplikací po systémy řízení domů a budov, IoT.

 

Co bys měl mít

  • VŠ vzdělání, případně SŠ s praxí, nebo student VŠ

  • Znalost OOP, verzování (GIT) a čistota kódu ti není cizí

  • Výborná znalost alespoň jednoho programovacího jazyka

  • Zkušenosti s vývojem REST API

  • Znalost platformy Node.js (framework Express.js)

  • Znalost SQL

  • Zkušenost s alespoň jednou NoSQL databází (Mongo, Redis atp.)

  • Znalost HTML5, CSS3

  • Analytické myšlení, komunikativnost, schopnost práce v týmu

  • Spolehlivost a profesionalita

 

Co nabízíme

Staneš se součástí skvělého kolektivu nadšenců a profíků. Je nás už 25 a stále se rozrůstáme. Své znalosti a dovednosti budeš používat v komfortních kancelářích objektu Forum Karlín s nadstandardním zázemím (terasa s relax zónou, grillem, posilovna, stolní tenis, Xbox a občerstvení 24/7). S námi porosteš, zdokonalíš se a budeme ti krýt záda. Pravidelně se budeš účastnit firemních snídaní a večeří, teambuildingů, hackathonů, přednášek a diskuzí. Co neumíš, to tě naučíme. Pracovat můžeš nejen na HPP, ale také IČO, nebo částečný úvazek při studiu. Zapojíš se do unikátních startupových projektů, které budou měnit budoucnost a my tě za to dobře ohodnotíme a nabídneme ti i mnohé výhody.

 

O nás

Jsme tým developerů, designérů, analytiků, testerů a manažerů. Navrhujeme, testujeme a vyvíjíme softwarová řešení, mobilní a webové aplikace, analyzujeme data, vytváříme weby. Náš in-house tým patří k technologické špičce v České republice.

Jsme QEST!

V Qestu chceme zaměstnávat lidi, ne pracovní pozice. Máš pocit, že se tvé znalosti a zkušenosti s našimi požadavky zcela neshodují? Nevadí. Napiš nám i tak. Třeba jsi právě ty člověk, kterého potřebujeme. Máš možnost nás o tom přesvědčit.

 

Qest

Jsme tým developerů, designérů, analytiků, testerů a manažerů. Navrhujeme, testujeme a vyvíjíme softwarová řešení, mobilní a webové aplikace, analyzujeme data, vytváříme weby. Náš in-house tým patří k technologické špičce v České republice. Jsme QEST!

Vyvíjíme skvělé aplikace, tvoříme weby, informační systémy a třeba i chytré domy. Každý den na sobě pracujeme a posouváme se vpřed. Klientům tak zprostředkováváme to nejlepší: Kvalitu, technologie, rychlost, otevřenost, podporu a hlavně lidskost. Vztahy v týmu i s našimi zákazníky jsou hlavními pilíři naší práce. Spolupracujeme s českými startupy s místními a světovými ambicemi i se společnostmi s historií. Naše projekty jsou dynamické, stabilní a smysluplné.

Co by vás mohlo zajímat?