Training support Aktuální

Datascript
Praha
Zaměstnanec
Full-time

KOHO HLEDÁME

  • Posilu do našeho týmu, která by zajišťovala organizací školení, kurzů a eventů
  • Někoho, kdo má výborné organizační schopnosti a nepanikaří, pokud něco nejde podle plánu
  • Kolegu/kolegyni, který se nebojí komunikace s lektory a klienty a bude se snažit řešit jejich požadavky
  • Kolegu/kolegyni, který bude spravovat sítě a podílet se na marketingu společnosti
  • Člověka, který umí být kreativní a zároveň jej neděsí nutná administrativa
  • Kolegu/kolegyni, který se připojí do našeho týmu s drivem a dobrou náladou

CO NABÍZÍME

  • Různorodou pracovní náplň, kdy je každý den jiný
  • Možnost stát se součástí společnosti, kde nás nesvazují korporátní pravidla
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a lekce anglického jazyka
  • Startovní pozici, kde se můžete učit od zkušených obchodníků, kteří mají více jak desetiletou praxi
  • Motivující finanční ohodnocení a teamové odměny vyplácené na kvartální bázi
  • Práci v týmu lidí, který si rozumí nejen po pracovní stránce

Datascript

DataScript je autorizovaným poskytovatelem IT kurzů a certifikací. V našich školicích prostorách poskytujeme řadu vysoce odborných a respektovaných IT kurzů, specializovaných technologických školení i certifikací IT specialistů, systémových administrátorů, vývojářů a techniků.

Poskytujeme široké spektrum kurzů, tréninků a certifikací. Spolupracujeme s předními světovými výrobci, jako jsou Red Hat, Amazon Web Services, Veritas, Symantec, Microsoft, EMC2 a dalšími. Naši zákazníci mohou využívat kompletní portfolio kurzů nejen z oblasti open source, ale i proprietárních řešení IT infrastruktury.