Konzultant informačních systémů Aktuální

IReSoft, s.r.o.
Brno
Zaměstnanec
Full-time

Hledáme analyticky a technicky smýšlejícího kolegu a zároveň posilu pro náš tým.

 

Láká Tě představa, že se staneš součástí týmu, kde budeš ten, co podporuje produkty u nás i v zahraničí? Dokázal by jsi podporu poskytovat také v angličtině?

Baví Tě práce s PC a máš chuť neustále rozšiřovat své znalosti a dovednosti?

Pak věříme, že budeš ten správný kolega a zapadneš do naší party.

 

PROČ MY?

  • Protože u nás je to i o nás :-).
  • Protože jsme na své produkty hrdí.
  • Protože stejně, jako věříme svým produktům, budeme věřit i Tobě.
  • Protože Tvůj názor půjde slyšet.

PROČ TY?

  • Protože jsi člověk, kterého baví stejně tak počítače, jako komunikace se zákazníky.
  • Protože máš platný řidičák skupiny B.
  • Protože máš skvělou angličtinu.
  • Protože děláš věci se zápalem a jsi akční.

Těšíme se na Tebe :-).

 

 

 

 

IReSoft, s.r.o.

Nejsme jen další obyčejná softwarová společnost. U nás myslíme jinak a nebojíme se jít proti proudu. Věříme, že lidi ve firmě jsou tím nejcennějším. Podařilo se nám vytvořit výjimečnou firemní kulturu, na kterou jsme hrdí. U nás nenajdeš korporátní bulšit. Snažíme se rozvíjet jedinečnost a potenciál každého zaměstnance. Sídlíme v Brně, jsme na trhu od roku 2002 a od té doby neustále rosteme. Momentálně máme 70 zaměstnanců, 2000 firemních zákazníků a 10 produktů.

~~Začátek našeho příběhu se začal psát už v roce 2002. Na počátku stáli dva studenti informatiky - Jirka a Petr - dnes jednatelé IReSoftu. V roce 2005 zjistili, že sami dva už prostě na všechno nestačí… Přibrali tedy pět programátorů, čtyři konzultanty, jednu obchodnici a taky asistentku. Mimochodem všichni jsou pořád součástí IReSoftu :). Tato parta se dočasně nastěhovala do bytu na Křídlovické, kde z obýváku a dětského pokojíčku vznikly kanceláře. Další zlom přišel v roce 2009. Legendární byt už byl malý, protože tým se začal zase diametrálně rozrůstat. Iresofťáci se tedy přestěhovali do 1200metrových kancelářských prostor na Cejlu. A rozrůstáme se a rozrůstáme… Dnes je nás skoro 80, portfolio projektů jsme rozšířili na 10 a ještě jsme spustili několik softwarů na míru.

Ale čeho si vážíme nejvíc? Že můžeme dělat to, co nás baví a dává nám smysl. Že máme ve firmě super lidi, skvělou atmosféru a přátelské prostředí. A přestože je nás tolik, kolik nás je, pořád jsme jedna velká rodina. Všichni navzájem se potřebujeme a jsme jeden tým, který táhne za jeden provaz a dokonce i na stejné straně :)


Prošli jsme dlouhou cestu a kromě úspěchů jsme zažili taky spoustu pokusů a omylů. Věříme však, že směr, kterým teď jdeme, je správný. Lidi jsme přestali řídit, ale vést a věřte, že díky tomu se začaly dít velké věci… :). Jirka chce svými zkušenostmi inspirovat i ostatní. Podívej se na záznam z konference „Hraj naplno!“, poslechni si téměř hodinový, velice inspirativní podcast anebo si na IReBlogu přečti o tom, jak jsme získali nečekané ocenění - „Nejlepší projekt roku 2015 zaměřený na rozvoj koučovací kultury ve firmě".

Co by vás mohlo zajímat?