IT Recruiter & Event Manager Aktuální

Brainstation s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Jsme technologický start-up investovaný skupinou firem s dlouholetou historií v digitálním byznysu & médiích. Vyvíjíme platformu pro analytické zpracování mediálních big dat. Technologický background, který používáme i objem zpracovávaných dat, se kterými pracujeme, je v Česku unikátní a protože práce přibývá, potřebujeme další lidi!

Hledáme do týmu člověka, který nám pomůže naplnit kapacity těmi správnými talenty a postará se o tom, že pro všechny ostatní budeme nedílnou součástí Big Data komunity.

Co čekáme, že zvládneš nebo si velmi rychle osvojíš:

 • Většinu pracovní náplně ti zabere nábor lidí a práce s (nejen IT) komunitou - od hledání, oslovování a výběr, správu nabídek a finální domluvu, popřípadě i část onboardingu v kooperaci s interním Kindred Group HR týmem & managerem - systematická, ale i kreativní práce
 • Bude na tobě i koncepce a organizace eventů pro udržení a rozvoj vztahů s komunitou, cokoliv si vymyslíš a zvládneš zrealizovat, nejen pro vývojáře, ale i další skupiny kolem rekalmního a mediálního businessu
 • Budeš si muset udržovat přehled o tom, co se děje na trhu, hledat nové příležitosti a aktivity, s tím ti rádi pomůžeme
 • Případně i spolupráce na motivaci a rozvoji týmu, který pracuje na zajímavém inovativním produktu, popřípadě i dalších HR projektech napříč Kindred Group

Co máš přibližně za sebou?

 • Zkušenost s náborem IT lidí 1 rok (z agentury nebo z firmy)
 • Máš alespoň základní orientaci v IT a online technologiích, hodí se
 • Zajímáš se o novinky v IT & HR oboru, sebevzdělávání a máš motivaci se učit a experimentovat
 • Zvládneš s radostí organizovat komunitní eventy i na odbornější témata 
 • Máš rád/a lidi! :)

Co nabízíme?

 • Samostatnou pozici s možností přicházet a realizovat své nápady v HR marketingu & hiringu
 • Zázemí investorské firmy Red Media & skvělá Kindred Group Office
 • Stabilní plat podle tvých zkušeností i bonusový & benefitní firemní systém
 • Přátelské prostředí, do kterého se ti bude hirovat raz dva
 • Vybavení jako počítač, telefon nebo tarif & cokoliv, co potřebuješ k práci, i kdyby to byl občasný home office
 • Možnost vzdělávání & parties & socials napříč celou 150hlavou skupinou Kindred Group, wow, rosteme!

Chceš pracovat v malém kompaktním týmu, který je součástí největší lokální skupiny agentur v ČR a být nedílnou součástí jednoho z našich klíčových projektů, ve kterém se postaráš o to, že může plynule (nebo rapidně!) růst?

Napiš, rádi se s tebou poznáme osobně!

Brainstation s.r.o.

Vyvíjíme platformu pro analytické zpracování mediálních big dat a IoT analytiku. Jsme technologický start-up investovaný skupinou firem s dlouholetou historií v digitálním byznysu & médiích.

Budujeme multikanálovou datovou platformu nezávislou na reklamním inzertním systému. Naším cílem je vytvořit nástroj, který inzerentům zmenší počet nerelevantních reklamních sdělení a umožní cílení reklamy na základě zadaní velmi konkrétních kritérií.

Technologický background, který používáme i objem zpracovávaných dat, se kterými pracujeme, je v Česku unikátní. Zaměřujeme se na problematiku digitální identity a rozpoznání vybraného uživatele bez ohledu na to, kdy, kde a na kterém svém zařízení právě využívá Internet.

S kým spolupracujeme?

Z hlediska infrastruktury využíváme cloudové řešení AWS. Budujeme partnerství s klíčovými reklamními systému – Adform, DoubleClick a Google Adwords. Na návrhu datového modelu produktu pracují zkušení datoví analytici. Data, která máme k dispozici jsou vždy neosobní a pocházejí mimo vlastního sběru také od  telefonních operátorů, velkých e-shopů nebo z finančního sektoru.

Kde jsme & co náš čeká?

Projekt je aktuálně ve fázi před prvním releasem a je vyvíjen menším teamem vývojářů. Pracujeme na UX a designu aplikace. V tomto roce dokončíme vývoj recommendation enginu pro dynamické produktové bannery v displejové reklamě. Pro některé části aplikace, jakými jsou funkce na cross device identifikaci nebo prediktivního rozhodování, pracujeme na možnosti využití machine learningu.

Co by vás mohlo zajímat?