Recruiter Aktuální

Blueberry.io
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Blueberry neustále roste, a tak se v našem HR oddělení rozhodně nenudíme. Ba naopak! Právě do našeho týmu hledáme posilu, která by nám pomohla s vyhledáváním nových talentů. Pokud máš již nějakou praxi v HR a chceš pracovat na full-time, je tahle pozice přesně pro tebe!

 

Náplň práce

Tvým hlavním úkolem bude pomoct nám s recruitmentem. Budeš se starat o celý tento proces od vytváření inzerátů, přes kontaktování kandidátů a vyhledávání potenciálních kolegů, až po účast na pohovorech. Také nám budeš pomáhat s různými náborovými akcemi. Jsme otevření novým nápadům. Takže když tě napadne jakékoli vylepšení a dokážeš nám vysvětlit, proč bychom ho u nás měli využívat, rádi jej podpoříme.

 

Kultura

Blueberry už nějaký ten pátek tvoří parta lidí nadšených do práce, kterou dělají. Zabýváme se vývojem zajímavých webových aplikací, tvorbou poutavých prezentačních webů i vymýšlením efektivních online marketingových kampaní. Mimo lidí nám po kanceláři běhá pár psů a máme tu i akvárko s krevetami. Po ránu se pravidelně probouzíme při hraní ping pongu a fotbálku.

 

Tým, ve kterém budeš pracovat

V Blueberry je nás v současnosti už více než 60. Na této pozici budeš nejvíce spolupracovat s našima HR holkama Kristýnou a Martou, které ti rády se vším pomohou. Také budeš v kontaktu s teamleadery a vlastně celým naším týmem. :-)

Blueberry.io

Blueberry už nějaký ten pát ek tvoří parta lidí nadšených do práce okolo počítačů a internetu - ať už je to vývoj zajímavých webových aplik ací, tvorba poutavých prezentačních webů nebo třeba vymýšlení efektivních online marketingových kampaní. Mimo l idí nám po kanceláři běhá pár psů a máme tu i akvárko s krevetami. Po ránu se pravidelně probouzíme při hraní p ing pongu a fotbálku.\n

Jsme dynamická česká firma s více než desetiletou historii, která vyvíjí aplikace a služby související s internetovými a mobilními technologiemi.

Oceňujeme a podporujeme nové nápady a tvůrčí přístup. Práce u nás je zábavou a zároveň prostorem pro osobní realizaci.

Vyvíjíme webové i mobilní aplikace na zakázku a zároveň se věnujeme rozvoji vlastních projektů. Mezi naše klienty patří jak nadn&a acute;rodní korporace, tak dynamické startupy. Máme rádi technologie, které nám usnadňují život a práci (React, React Native, Ruby on Rails, RubyMotion, Chef a další). Mezi procesy, které tvoří základ naší práce patř í automatické testování, code review, párové programován&iacut e;, agilní metodika vývoje s krátkými vývojovými cykly, kontinu&aacut e;lní integrace, dodržování code style guide, atd. Díky tomu píšeme s uper aplikace, za které se nemusíme stydět. Na GitHubu nás nalezneš pod https: //github.com/blueberryapps/

 

 

Co by vás mohlo zajímat?