Linux admin webových serverů #kubernetes #docker #ansible #debian Aktuální

denik.cz
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Linux admin webových serverů

V týmu provozu máme volné místo pro Linux Administrátora. Staráme se o provoz vlastních projektů mediálního domu VLTAVA LABE MEDIA a.s., kam patří mimo jiné denik.cz, kafe.cz, national-geographic.cz, igurmet.cz, cars.cz, estranky.cz.

Náplň práce

  • administrace Linux serverů (Debian) a správa serverových aplikací
  • virtualizace, automatizace, centrální správa systémů
  • monitoring služeb, řešení incidentů, pohotovostní služba
  • správa automatických testů, odhalování rizik
  • spolupráce s oddělením vývoje (SW) a ICT (HW)

Co je dobré znát + může se hodit

  • zkušenost s provozem Linuxových serverů
  • skriptování bash/perl/python
  • zkušenost s virtualizací (WMware)
  • dobrá znalost Ngnix, Apache, MySQL
  • hodí se základní povědomí o Kubernetes, Docker, Ansible, Icinga2, GitLab CI, ElasticSearch, Redis, Postgresql, MySQL, PHP, Python, Java

Co nabízíme

  • práce co tě bude bavit s moderními technologiemi na serverech pod vysokou zátěží
  • práce na HPP/IČO
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů placené dovolené
  • možnost homeoffice
  • firemní notebook a telefon
  • školení v oboru
  • moderní kanceláře v budově Aviatica - přímo u stanice metra B Jinonice

Pošli nám o sobě pár řádků a třeba i strukturovaný životopis. Těšíme se na Tebe!

denik.cz

Divize vývoje online projektů v rámci společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Jsme vlastně tak trochu malý startup ve velké firmě. Jsme součástí Vlatava Labe Media, které své čistě vývojové oddělení nemělo.

Stavíme vše od základů a na nových technologiích. Máme tým pro PHP, Python, Javu i .net.

Snažíme se nebýt sami velkou korporací a byrokratickou firmou. Chceme, aby nás práce především bavila a naučili se něčemu novému. Více se dozvíte při osobním setkání, které preferujeme.

Vltava Labe Media je druhé největší vydavatelství v České republice.

Vydavatelství je vybudováno na stabilních základech a vlastní ho středoevropská investiční skupina Penta. Do skupiny patří i největší slovenské vydavatelství News & Media Holding. Novým kolegyním a kolegům nabízíme možnost podílet se na rozvoji velkého vydavatelského domu a perspektivní zaměstnání v renomované společnosti s působností v regionech ČR.

Vydáváme 71 regionálních mutací Deníků s unikátním zásahem 2,3 mio. čtenářů v rámci zpravodajských deníků. Dále vydáváme 23 regionálních týdeníků a 17 časopisů např. : Glanc, Story, Vlasta, Květy, National Geographic, Dům a Zahrada.