Tester Aktuální

BudgetBakers
Prague 5
Zaměstnanec
Full-time

Hledáme do našeho týmu nového člena na pozici testera našeho produktu Wallet, který běží na Androidu, iOS a Webu.

Náplň práce:

  • Návrh testovacích scénářů
  • Manuální testování web/android/ios
  • Reprodukce nahlášených chyb a jejich reportování
  • Komunikace s vývojovým a support teamem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ - nejlépe technického směru
  • analytické schopnosti, pečlivost až pedantnost
  • velmi dobrá uživatelská znalost OS Android a/nebo iOS
  • pokročilejší znalosti mobilních platforem výhodou (analýza logcatu)
  • zkušenosti s testováním SW (i jen manuálním) výhodou
  • hledáme juniorní i seniornějši uchazeče

Nabízíme

  • práci v agilním startupu a podílení se na rozvoji produktu, který má už dnes téměř jeden a půl milionu stažení po celém světě
  • dlouhodobou splupráci se zajímavým platem v prostředí Node5

O BudgetBakers si můžeš přečíst zde: https://www.startupjobs.cz/blog/budgetbakers-mejte-cil-a-jdete-za-nim

Jsme tým, který chce pomoci lidem poznat hodnotu jejich peněz, ale nejen to. Chceme jim pomoct zjistit, že vést bohatší život mohou bez ohledu na výši bankovního konta.

Naši prioritou je vytvářet kvalitní produkt užitečný pro lidi, kteří mají zájem o informace o své finanční situaci. Lidi, co plánují své příjmy a výdaje a chtějí mít ucelený přehled o svém cash-flow. To vše ve svém mobilním zařízení a případně ve webové aplikaci. Zaměřujeme se na smart data a analytics. A jak se nám to daří? Máme přes 1.300.000 stáhnutí naší androidí aplikace a více než 200.000 aktivních uživatelů ve více než 130 zemích světa.

Jsme team o velikosti >10 a neustále rosteme. Na jaře tohoto roku jsme si sáhli již na druhou investici. Sídlíme ve Smíchovském Node5, Radlická 50. Pracujeme Agilně. Nabízíme podíl z tržeb.