Frontend developer ☘ Brno Aktuální

Mergado
Brno
Zaměstnanec
Full-time

Máš zkušenosti s vývojem webových aplikací? Stojíš o práci v týmu, který vyvíjí distribuovanou službu napsanou především v PythonuPHP? Nabízíme ti práci v týmu tvůrců aplikace Mergado, kterou používají nejlepší marketingové agentury v ČR.

Jak chápeme roli frontend vývojáře

Frontend vývojář u nás dělá novinky v uživatelském rozhraní. Čerpá při tom z dat, která mu připraví Mergadova interní API. Pracuje především v React frameworku a v TypeScriptu. Využije však i zkušenosti s návrhem UX/UI a PHP. Ty ovšem nejsou podmínkou.

Schopnosti, které se ti budou hodit:

 • Znalost JavaScriptu a zájem o frontend. Znalost React.js pomůže, ale není podmínkou.
 • Zájem o psaní pěkného, čistého a efektivního kódu.
 • Znalost práce s SQL.
 • Zájem o návrh uživatelského rozhraní a použitelnost.
 • Znalost HTML5, CSS.

Co ti nabízíme:

 • Hlavní pracovní poměr.
 • Volnou pracovní dobu.
 • Přátelský kolektiv plný odborníků, které jejich práce zajímá, přitom rádi zajdou po práci na kafe, pivo nebo třeba laser game.
 • Účast na přednáškách a konferencích.
 • Kancelář v Brně na ulici Minská. Máme tu Nekavárnu, dvě kuchyňky, sprchu pro cyklisty, šipky... zkrátka vše aby se tu žilo dobře.
 • 25 dní dovolené.
 • Plat odpovídající zkušenostem.

Proč pracovat v Mergadu?

Kdysi jsem o Mergadu napsal tohle:

"V Mergadu pracujeme s celou řadou moderních technologií, máme několik backend serverů, obrovskou MySQL databázi pro "průtoková" data, terabajty statistických dat v PostgreSQL a Elastic, ze které se snažíme dolovat zajímavé informace a vizualizovat je uživatelům. Používáme Redis, MongoDB, máme vlastní OAuth2 server, vlastní "Rotten" XML parser a dotazovací jazyk MQL (Mergado Query Language). Přitom se snažíme navzájem vzdělávat pořádáním vývojářských přednášek a workshopů."

A stále tomu věřím! A k tomu ta Nekavárna, vzdělávání, kulturní i nekulturní život. Ale to je nejlepší ochutnat osobně - rád tě osobně provedu a vše ukážu.

A to je vše...

...co jsem měl na srdci. Jak bylo řečeno, víc je lepší si říct osobně. Rád tě pozvu u nás v Nekavárně na kafe, na čaj, zkrátka co ti chutná a probrali bychom nezávazně případnou spolupráci. Já poznám tebe a ty poznáš nás. U toho můžeme prodiskutovat vše, co tě napadne. Nejlepší bude, když pošleš pár slov o sobě, nejlépe s ukázkou kódu na můj e-mail. Já ti odpovím a domluvíme se na dalším postupu.

Budeme rádi, když napíšeš.

Za tým tvůrců aplikace Mergado, náčelník vývoje, Pavel.

Mergado

Takový normální startup - pár týpků, kteří v Brně krotí „big data“ e-shopů. Ale pokud bys to chtěl/a slyšet oficiálně, tak Mergado je služba, která pomáhá e-shopům získat více z Heureky, Zboží.cz i dalších vyhledávačů zboží. Umožňuje jim navýšit tržby při rozumných nákladech. To vše bez zásahů do e-shopu, rychle, na pár kliknutí.

„...V týmu pana Mergada pracujeme s opravdu velkými daty, která krotíme tak, aby vydělávala peníze e-shopům v České republice a na Slovensku. Spolupracujeme přitom s TOP hvězdami marketingového nebe, například agenturami H1.cz, Acomware, RobertNěmec.com a mnoha dalšími.

Ptal jsem se přátel v týmu, proč pro Mergado pracují. To abych ti ty věci mohl vyfotit. Říkali, že je baví pracovat s opravdu velkými daty, překonávat výzvy, na které jsou hloupá řešení krátká, vyhovuje jim volná pracovní doba či tým, se kterým člověk zajde na kafe či pivko rád. Moc mi to neulehčili, protože vyfotit big data z jedniček a nul nedokážu a to „přátelské pivko“ si netroufám. Co si však troufnu je nabídnout ti posezení u kávy či čaje s povídáním o naší případné spolupráci.

Budu rád, když mi napíšeš na adresu michal.janik@mergado.com...“

Michal Janík, CEO

Co by vás mohlo zajímat?