PHP developer/ka (chceš proniknout do automatizace v projektu postaveném na Symfony?) Aktuální

Skrz.cz
Praha 2
Zaměstnanec
Full-time

PHP7, Symfony, ElasticSearch, MySQL, NewRelic, Composer, Nginx, React, Grunt, WebPack, Bootstrap, Livescript, Scrum, RocketChat a Redis.

Jsi: seniorní PHP vývojář/vývojářka?

Máš: zkušeností dost a touhu pracovat na mediálně známém projektu?

Umíš: tvrdě makat, komunikovat v týmu a ocenit sebe sama?

Chceš: dělat práci o které bude slyšet a postavit se velkým výzvám, především #SkrzSirény?

 • Jsme Skrz.cz a máme našlápnuto k pozici největšího garanta akčních nabídek napříč internetem. Denně zprostředkujeme zákazníkům více než 20.000 nabídek, které se vybírají z více než 8 mil. aktivních nabídek.

To je 12.000 zpracovaných zbožových feedů s cca 105 mil. položkami zboží každý den! V reálu je to 1.290 položek/sec. Pracujeme s obrovskými množstvími dat a umíme je real time vyhodnocovat.

Co Tě čeká?

 • Údržba a zrychlování naší reklamní platformy pro Eshopy, vývoj interních nástrojů, v neposlední řadě zapeklitá algoritmická řešení, naší doménou a konkurenční výhodou je automatizace.

Rozhodně budeš potřebovat a používat.

Jak to u nás funguje?

 • Code review děláme denně, verzujeme kód v GITu na bitbucketu Scrum jsem si přizpůsobili vlastním potřebám a jedeme v týdenním sprintu, máme funkci Supermana, který řeší potřeby našich kolegů. Testujeme a funkčnost aplikací nám po každém commitu kontroluje CI server. Takže to u nás funguje rychle, efektivně a účinně. Pracujeme v klidu a tichu ve vlastním kanclu.

Co za to? 

 • full time in house v nádherných kancelářích na Náměstí Míru (metro A)
 • SkrzCzDev Offsite  - out of the box
 • férové finanční ocenění dle schopností, jedeme win win
 • partu lidí kolem, která žije nejen prací  
 • jistotu, domácí prostředí, otevřený přístup, otevřenou komunikaci, prostor k seberealizaci i vzdělání, na kterém si hodně zakládáme
 • společné páteční snídaně, Skrz Dev Cirkus se špičkami v oboru
 • ovoce, zelenina, káva a čaj volně dostupné :) 
 • v okolí velké množství restaurací kde se dá dobře najíst

Čekáme na Tebe, pošli nám třeba životopis, nebo klidně i něco jiného, odkud se dozvíme něco o tvé práci.

Skrzáci

 

Skrz.cz

Projekt vznikl společně se slevovými servery, ale poslední roky rozšířil svůj záběr i na slevy z e-shopů nebo last minute pobyty cestovních kanceláří. Dnes je Skrz.cz největší vyhledávač slev v České republice. Mezi nejdůležitější partnery inzerující své akční nabídky na Skrz.cz patří největší české Eshopy a cestovní kanceláře jako Mall.cz, Kasa.cz, OKAY, Invia nebo CK Čedok. Denně zde zobrazíme více než 20.000 aktivních nabídek, Skrz.cz mají uživatelé rádi, společně vytváříme produkt, který usnadňuje lidem život, šetří peníze i drahocenný čas.

Splnili jsme si sen o úspěšném internetovém podnikání. Z víkendového projektu jednoho programátora se za šest let svého působení stala profesionální a finančně stabilní firma.Co nám ovšem zůstalo je ten duch startupu, máme našlápnuto k pozici největšího garanta akčních nabídek napříč internetem.                                                                 

 

Co by vás mohlo zajímat?