Junior frontend vývojář Aktuální

Team Zeus s.r.o.
Praha, Prague 5
Zaměstnanec
Full-time

Do našeho týmu hledáme frontend vývojáře, který by se rád podílel na vývoji zajímavých produktů pro světový trh. Uchazeč by měl znát minimálně následující technologie: HTML5, SCSS, JavaScript, jQuery, Git. Oceníme, pokud jsi někdy pracoval s TypeScriptem, ale dostaneš prostor se vše doučit. Hledáme lidi s chutí do práce a motivací neustále se zlepšovat.

Nabízíme výborné finanční ohodnocení + bonusy, možnost prosadit a implementovat své nápady, příležitost učit se novým technologiím a spolupracovat se zkušenými programátory. Samozřejmostí je také sponzorování návštěv technických eventů a příspěvek na dovolenou.

Pokud tě nabídka zaujala a máš pocit, že jsi pro nás ten pravý/pravá, určitě se nám ozvi a přihoď nějaké ukázky tvého kódu (nejlépe link na GitHub nebo něco podobného).

Czech or Slovak language REQUIRED for this position.

Team Zeus s.r.o.

Jsme Team Zeus a vyvíjíme aplikaci pro lepší a rychlejší komunikaci ve firmách, sdílení informací a spolupráci v týmu. Aplikace nahrazuje emaily a má další super vychytávky - real-time Chat, flexibilní systém konverzací, kalendář, meeting planner, nativní mobilní aplikace. Naším cílem je přinést lepší a efektivnější nástroje pro každodenní komunikaci a rozhodování a proto neustále pracujeme na vylepšování.INSTANT MESSAGING PRO FIRMY

Konec interních emailů, zlepšete efektivnostSDÍLENÝ KALENDÁŘ

Větší transparentnostADRESÁŘ ZAMĚSTNANCŮ

Všechny kontaktní informace na jednom místěSTATUS UŽIVATELE

Okamžitě vidíte, kdo je k dispoziciSPRÁVA SOUBORŮ

Sdílejte soubory a spolupracujte, bezpečněPLÁNOVAČ

Efektivně organizujte schůzky

Co by vás mohlo zajímat?