Hledáme skvělého designéra (možno i externě) Aktuální

Pixelmate
Praha, Czechia
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Jsme Pixelmate.cz a pomáháme firmám vytvářet produkty a start-upy v oblasti onlinu. Jako mladá a velmi rychle se rozvíjející společnost hledáme do našeho týmu partnery, kteří ctí stejné hodnoty jako my: spolehlivost, zapálení do své profese, kreativitu a pozitivní přístup k životu.

Koho hledáme

 • Pozitivní osobnosti, které se rádi neustále učí novým věcem
 • Designéry, kteří jsou ve své oblasti jako ryby ve vodě
 • Lidi s přehledem v aktuálních trendech designu, zejména v oblasti UX pro iOS/Android

Co dostaneš

 • Zajímavé finanční ohodnocení s motivační složkou
 • Služební telefon a MacBook
 • Velké zásoby kávy, sušenek, zmrzlin, pravidelné teambuildingy
 • Práci v mladém, přátelském prostředí s nadanými lidmi, kteří mají velké ambice
 • Možnost využívat firemní saunu, bazén a fitko. :)

Jak to u nás chodí:

 • Milujeme rozvoj - pokud na sobě chceš pořádně máknout, příležitostí a podpory u nás najdeš až až
 • Stále se cítíme být start-upem, šéf má dveře otevřené, milujeme zvířata, je tu uvolněná atmosféra, ale to se těžko popisuje :)
 • Máme rádi flexibilní lidi, kteří jsou proaktivní

A co si o firmě Pixelmate myslí její zakladatel?

Absolutním základem úspěšné firmy jsou její zaměstnanci. Ti, kteří denně pracují na tom, aby byla práce pro klienty odvedena profesionálně, včas a na 100%.

Za ta léta naší existence se daří budovat úspěšnou, mladou společnost, ale i skvělý tým lidí, na které jsem opravdu hodně pyšný.

Říká se, že je nedostatek lidí na trhu a firmy nemohou najít zaměstnance. Já si to nemyslím. Je to především o tom, aby zaměstnavatel vytvářel ve firmě pohodovou atmosféru a místo, kde se mohou lidé realizovat, říkat své názory, podílet se na smysluplné práci, kterou ocení jak klient, tak firma. Jsem opravdu rád, že se nám to daří a rosteme díky tomu raketovým tempem.

Nehledáme lidi, kteří nemohou najít práci. Hledáme lidi, kteří se chtějí realizovat, chtějí se opřít do smysluplné práce, zažít v práci vzrušení a pozitivní energii. Takové lidi přesně hledáme.

Tento rok jsme zdvojnásobili obrat a expandujeme do zahraničí, proto hledáme nové kolegy, které rozšíří kvalitní služby Pixelmate. Hledáme lidi hlavně na tyto pozice:

Sales

Account/projekt manažery

Mobilní vývojáře

Webové vývojáře a serveraře

Kvalitní grafiky a designéry

Za doporučení člověka na danou pozici se rádi odměníme.

V náboru nám určitě může pomoci personální agentura, ale to nechceme. Chci se s každým novým kolegou v práci poznat osobně, zeptat se ho, co od pracovního života očekává, jak by měla vypadat jeho vysněná práce a maximálně mu takovou práci dopřát. Je pro nás důležité, aby se u nás noví kolegové cítili dobře a nebáli se s námi sdílet své nápady, jak řešit různé situace a jak být ještě lepší.

Na začátku jsme chtěli vytvořit místo, kam lidé nebudou chodit jako do práce, odsedět si to, bez úsměvu a emocí. To se nám právě díky skvělému týmu lidí daří a za to patří velké díky každému členovi naší firmy.

Matyáš Mandík - CEO Pixelmate

Máš zájem?

Vykašli se na CV a pošli nám své portfolio. Jde nám o dovednosti a chuť učit se! 

Pixelmate

Pixelmate - pomáháme firmám a start-upům budovat nové projekty.

Jsme Pixelmate a zaměřujeme se převážně na spolupráci se startupy. Kromě toho vyhledáváme zajímavé projekty, na kterých se můžeme vyřádit.

Máme to obří štěstí, že jsme se sešli jako parta snílků, pohodářů a dříčů. Společně máme našlápnuto k dosažení velkých věcí. Za těch pár let co existujeme, úspěšně porážíme velké korporáty skvělým designem a kvalitními projekty, ať už jde o weby nebo mobilní aplikace.

 Chceme se dál obklopovat snílkama, dříčema, pohodářema. Přijď si mezi nás na chvíli sednout a poznat se, třeba si budeme rozumět. :)

Co by vás mohlo zajímat?