Drupal Developer Aktuální

KINDRED.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Máš zkušenosti s vývojem v Drupalu a chceš se v tom dál zlepšovat? Přidej se do našeho týmu vývojářů, který za svou práci sbírá ocenění v Česku i zahraničí. V Kindred. milujeme, co děláme. A co je ještě lepší: Víme, co děláme. Tvoříme a spolupracujeme s českými i zahraničními klienty jako je Cisco, Renault, Orange, Pernod Ricard a spoustu dalších.

Tým vede Gabi, se kterým se potkáš u pohovoru.

Jsi náš člověk?

 • Máš zkušenosti s Drupal 8 nebo Drupal 7

 • HTML, CSS výhodou

 • Znalost GIT

 • Umíš komunikovat anglicky  

Chceš vyvíjet skvělé aplikace, na které budeš moct být hrdý? Pošli nám svoje CV/Portfolio a zastav se u nás na Smíchově. Poznáš, jaké to je být součástí Kindred Group rodiny, největší skupiny digitálních a mediálních agentur v Čechách.  

Co tě u nás čeká?

 • Skvělý tým profíků, kteří se rádi podělí o své know-how a otevřené přátelské a mezinárodní prostředí bez složité hierarchie, ve kterém můžeš ukázat, co v tobě je a prosadit si cokoliv budeš chtít. Přístup k vedení firmy a týmu budeš mít prakticky každý den.

 • Vzdělávání ve skupině, v týmu & certifikace a rozvoj podle potřeby. Naučíš se toho spoustu o datech, online marketingu a mezinárodní spolupráci.

 • Dostaneš se k marketingovým nástrojům, které využívají pouze ty největší světoví hráči. A jen málo lidí u nás v nich umí pracovat.

 • Volnost v práci s trendy & nápady. Máme rádi lidi, co chtějí inovovat!

 • Kindred Office na Smíchově, plný skvělých lidí, psů, jídla a všeho, co potřebuješ k práci a šťastnému životu v práci i mimo.

 • Možnost Home Office a dalších flexibilit. Plus 5 týdnů dovolené po prvním roce s námi.

 • Práce na HPP. A případně i na částečný/flexi úvazek, pokud si třeba musíš ještě dodělat školu nebo máš svůj plán.

Proč s námi?

Věříme, že budoucnost marketingu je v kreativním propojování dat a technologií. Na podzim jsme se přidružili k celosvětovému top hráči, Publicis Groupe, se kterým jsme se s vervou pustili do mezinárodních projektů a globálních klientů. A je to velká sranda, takže jestli tě láká posouvání laťky a s radostí přispěješ svým dílem, tak jsi naše krevní skupina!

Náš cíl je vybudovat TECH HUB pro celý region, ve kterém Publicis Groupe působí, což je více než 20 zemí světa!

Tak co, zní to dobře? Napiš nám email, připoj svoje CV a osobně řekneme rádi víc.:-)

Těšíme se,

Markét & Gabi

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Kindred s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chcete odebrat z naší evidence, napište na jobs@kindredgroup.cz.

KINDRED.

Jsme Kindred. Nový typ agentury, která propojuje kreativitu, data a technologie.

Vznikli jsme spojením digitálních agentur Nydrle, Inspiro a Nurun. Tři firmy, tři specializace, 15 let zkušeností s marketingem. Od roku 2018 fungujeme pod značkou Kindred a společně se věnujeme největší businessové výzvě současnosti: digitální transformaci.

Naše práce je založena na znalosti technologií, detailní analytice, práci s daty a nekompromisní exekuci. Nejsme strozí dataři ani kreativci s hlavou v oblacích. Naše síla je v orchestraci jednotlivých disciplín a vytvoření komplexních řešení. Ať jde o personalizovaný e-mailing, reklamní kampaně, weby, komunikaci na sociálních sítích nebo robustní technologická řešení, která mění samotnou podstatu businessu našich klientů.

Je pro nás hračka získávat zkušenosti a know-how od odborníků z celého světa, protože jsme se stali součástí Publicis Groupe, třetí největší komunikační skupiny na světě. Díky tomu se navzájem inspirujeme a hrajeme si s nejnovějšími technologiemi. Ale žádné strachy, zůstáváme samostatnou jednotkou s vlastním managementem. Jsme flexibilní a každý má možnost se prosadit - i ty.  

Rozhodně tě u nás nečeká nuda a stereotyp, protože mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky. Projekty, na kterých naše parta pracuje, nás zkrátka baví a dávají nám smysl. Chceš se učit a máš chuť realizovat svoje cool nápady? V tom případě jsme na jedné lodi! #kindredspirit

A kde nás najdeš? #KindredOffice se nachází v bývalých tiskárnách v Drtinově ulici na Praze 5, pár kroků od Arbesova náměstí, takže se k nám snadno dostaneš tramvají i metrem. Na nic nečekej a dej nám o sobě vědět!

Co by vás mohlo zajímat?