☞ Tallented Control Freak ☜ (mezinárodní datový projekt) (A112) Aktuální

KINDRED.
Praha, Prague 5
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Ahoj!

Máš nadání pro hledání chyb, chybiček a nesedících detailů? A chceš se k tomu naučit pracovat s daty nebo (víc) porozumět marketingu? Jsi analytický typ a pečlivost s důsledností jsou tvoje druhá já? Pokud vše souhlasí, tak tě náš projekt nadchne!

Postavili jsme pro Daimler mezinárodní datový hub (data management platform a personalizace obsahu webu), ve kterém zpracováváme data, aby se s nimi mohlo dále pracovat v marketingu napříč trhy jak v Evropě, tak i za jejími hranicemi. A povedlo se. A to natolik, že hledáme nové posily do našeho týmu.

 

Co to obnáší?

 • Budeš na denní bázi kontrolovat, jestli a jak dobře se sbírají data z několika webů (kontrola toho, jaká, jak a kde se data sbírají a zda to odpovídá zadání).
 • Budeš spolupracovat se svým týmem na ladění požadavků klienta a ostatních trhů (tvůj základní tým má 7 lidí a víceméně všichni sedí u jednoho stolu). Tvými nejbližšími týmovými hráči budou třeba Petr nebo Morta.
 • Budeš v kontaktu s dalšími specialisty, se kterými budeš makat hlavně na průběžné kontrole kvality dat, od základních checků až po opravdu systematickou kontrolu dat.
 • Hodně práce s Excelem. Pokud si budeš potřebovat některé pokročilejší funkce naučit nebo oživit, tým a naše online knihovna se o tebe postarají
 • Postupně tě dost dobře zaškolíme do dalších softwarů, jako je třeba Adobe Analytics, naše DMP, Adobe Target a další.
 • Časem se může stát, že vyrazíš na meeting do Německa, nebo Anglie za klientem.
 • Budeš se podílet na tom, co to znamená postavit Data Hub, který operuje teď už vlastně pro celý svět.

 

Co k tomu potřebuješ?
 

 • Základem je důslednost a precizní schopnost kontrolovat nastavení vs. zadání. Takže je nám jedno, jestli za sebou máš humanitní nebo technický obor, protože pokud budeš chtít a máš k tomu předpoklady, rádi tě všechno během prvního měsíce naučíme. 
 • Radost ze systematičnosti a systému. Prostě z toho, že důsledně dodržuješ postupy, aby data byla porovnatelná. Prostě držet systém do nejmenšího detailu. Jestli jsi trochu control freak, tak tě budeme milovat. 
 • English, alespoň na komunikativní úrovni – nemělo by ti dělat problém vyznat se v anglicky psané dokumentaci a časem se případně zapojit do její tvorby. Neboj, máme i kurzy angličtiny.
 • Chuť se učit. Pracujeme v novými technologiemi a průběžně implementujeme nové nástroje.
   

Co tě u nás čeká?

 • Skvělý tým profíků, kteří se rádi podělí o své know-how a otevřené přátelské a mezinárodní prostředí bez složité hierarchie, ve kterém můžeš ukázat, co v tobě je a prosadit si cokoliv budeš chtít. Přístup k vedení firmy a týmu budeš mít prakticky každý den.
 • Vzdělávání ve skupině, v týmu & certifikace a rozvoj podle potřeby. Naučíš se toho spoustu o datech, online marketingu a mezinárodní spolupráci. 
 • Dostaneš se k marketingovým nástrojům, které využívají pouze ty největší světoví hráči. A jen málo lidí u nás v nich umí pracovat.
 • Volnost v práci s trendy & nápady. Máme rádi lidi, co chtějí inovovat!
 • Kindred Office na Smíchově, plný skvělých lidí, psů, jídla a všeho, co potřebuješ k práci a šťastnému životu v práci i mimo.
 • Možnost Home Office a dalších flexibilit. Plus 5 týdnů dovolené po prvním roce s námi. 
 • Práce na HPP. A případně i na částečný/flexi úvazek, pokud si třeba musíš ještě dodělat školu nebo máš svůj plán.

 

Proč s námi?

Věříme, že budoucnost marketingu je v kreativním propojování dat a technologií. Na podzim jsme se přidružili k celosvětovému top hráči, Publicis Groupe, se kterým jsme se s vervou pustili do mezinárodních projektů a globálních klientů. A je to velká sranda, takže jestli tě láká posouvání laťky a s radostí přispěješ svým dílem, tak jsi naše krevní skupina!

Tak co, zní to dobře? Pošli nám o sobě pár dat, my si je obratem zanalyzujeme a ozveme se! 

Těšíme se,

 

Markéta

 

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Kindred s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chce odebrat z naší evidence, napište na jobs@kindredgroup.cz.

 

KINDRED.

Jsme Kindred. Nový typ agentury, která propojuje kreativitu, data a technologie.

Vznikli jsme spojením digitálních agentur Nydrle, Inspiro a Nurun. Tři firmy, tři specializace, 15 let zkušeností s marketingem. Od roku 2018 fungujeme pod značkou Kindred a společně se věnujeme největší businessové výzvě současnosti: digitální transformaci.

Naše práce je založena na znalosti technologií, detailní analytice, práci s daty a nekompromisní exekuci. Nejsme strozí dataři ani kreativci s hlavou v oblacích. Naše síla je v orchestraci jednotlivých disciplín a vytvoření komplexních řešení. Ať jde o personalizovaný e-mailing, reklamní kampaně, weby, komunikaci na sociálních sítích nebo robustní technologická řešení, která mění samotnou podstatu businessu našich klientů.

Je pro nás hračka získávat zkušenosti a know-how od odborníků z celého světa, protože jsme se stali součástí Publicis Groupe, třetí největší komunikační skupiny na světě. Díky tomu se navzájem inspirujeme a hrajeme si s nejnovějšími technologiemi. Ale žádné strachy, zůstáváme samostatnou jednotkou s vlastním managementem. Jsme flexibilní a každý má možnost se prosadit - i ty.  

Rozhodně tě u nás nečeká nuda a stereotyp, protože mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky. Projekty, na kterých naše parta pracuje, nás zkrátka baví a dávají nám smysl. Chceš se učit a máš chuť realizovat svoje cool nápady? V tom případě jsme na jedné lodi! #kindredspirit

A kde nás najdeš? #KindredOffice se nachází v bývalých tiskárnách v Drtinově ulici na Praze 5, pár kroků od Arbesova náměstí, takže se k nám snadno dostaneš tramvají i metrem. Na nic nečekej a dej nám o sobě vědět!

Co by vás mohlo zajímat?