Python/ Django developer Aktuální

XIXOIO Ltd.
Praha, Praha 8
Zaměstnanec
Full-time

XIXOIO LTD  - mladá dynamická společnost s progresivním myšlením a vizí přinést lidem bankovnictví v mobilu založené na Blockchainu hledá juniorního a seniorního full-stack vývojáře, který se bude podílet na tvorbě koncepce až po dokončení a následnou podporu projektů týkajících se finančních služeb. Tyto bankovní aplikace určené pro koncové uživatele jsou jak pro webové, tak pro mobilní rozhraní.

Náplň práce

  • vyvíjet nové, (vysoce citlivé) uživatelské rozhraní
  • vytvářet vizualizace, které jsou schopné zobrazovat obrovské množství dat
  • spolupracovat s ostatními členy týmu
  • pracovat s produkčním týmem a grafickými designéry
  • učit se a chápat interakce uživatelů
  • rozvíjet flexibilní a dobře strukturovanou front-end architekturu spolu s API, která ji podporuje

Požadavky

  • zkušenosti s vytvářením aplikací pomocí webových rozhraní - v Django na Python ale obecně ve dvou nebo více jazycích Java, Ruby, PHP, Scala a nebo v jiném objektově orientovaném jazyce
  • základní zkušenosti s Unix příkazovým řádkem - používáme Linux na našich zařízeních a serverech
  • zkušenosti s distribuovanými systémy řízení, jako je Git nebo SVN
  • výborné komunikační dovednosti v angličtině (čeština nebo ruština výhodou)

XIXOIO Ltd.

XIXOIO was founded under the belief that a future of banking can be more simple and that the world can be more exciting when the financial solutions run on the blockchain. Today XIXOIO is developing the financial solutions to make decentralized future happen.

Our aim is to build and nurture a new financial ecosystem to fulfil the needs of clients from various industries, including established, real-world businesses and financial sector.

For that purpose, we are building a modular platform including solutions such as financing, crypto-fiat gateways, legal, compliance, consulting and custody.