Executive Assistant EN/CZ/RU (Business assistant) Aktuální

Uc one s.r.o.
Praha, Prague 1
Zaměstnanec
Full-time

Co vás čeká?

Jsme investiční společnost, která investuje hlavně do digitalizace finančního sektoru jak v ČR, tak v zemích EU, Ruska a Číny. Hledá se člověk, který se stane pravou rukou jejího CEO. Při této příležitosti kandidát dostane možnost získat zkušenosti v zajištění chodu společnosti. Sídlíme v krásných kancelářských prostorech v centru Prahy Na příkopě. Jsme menší privátní firma s kulturou start-upu.

Náplň práce

  • pomoc s veškerými tasky CEO
  • řešení různých záležitosti napříč spravovanými firmami
  • vyřizování veškeré firemní komunikace, mimo jiné:
  • jednání s úřady
  • jednání s externími dodavateli
  • příprava marketingových materiálu
  • příprava prezentací
  • vedení projektů
  • spolupráce s různými odděleními vlastněných firem
  • vedení právních dokumentů
  • práce s čísly, vedení finančních tabulek v excelu

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání ekonomické nebo technické
  • velmi dobrou znalost EN/CZ/RU jazyka umožňující psaní textů
  • vysokou inteligenci a umění řešit samostatně komplikované úkoly
  • osobu empatickou, která umí jednat a vyjednávat s lidmi
  • zkušenosti s řízením projektů

Nabízíme

  • plný pracovní úvazek
  • 4 týdny dovolené, 5 Sick dayů
  • Zajímavé ohodnocení 35.000-50.000Kč měsíčně
  • Kancelář v centru Prahy
  • Práci v menším mezinárodním kolektivu
  • Nástup ihned

Jak se přihlásit?
Pošlete CV v ČJ, nebo i v AJ v odpovědi. Jakmile si ho přečteme, tak se ozveme.

Investiční společnost, která hlavně investuje do digitalizace finančního sektoru jak v ČR, tak i v zemích evropské unie, Ruska a Číny. Sídlíme v krásných kancelářských prostorech Na příkopě v centru Prahy. Jsme menší privátní firma s kulturou start-upu.