Project manager/ka Aktuální

KINDRED.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Ahoj!

Hledáme projektového manažera, který nám pomůže vést náš datový tým! Vedeš rád projekty, miluješ data? 
Dost často řeší klientské požadavky, kde musí vše vymyslet, a to je to, co ho hodně baví. Proto by chtěl vedle sebe někoho, kdo má rád data technologie, abyste mohli řešit zdánlivě nevyřešitelné spolu. 

Můžeš být už projekťák (se zkušeností s vývojem) anebo vývojář, který chce přeskočit do Projektového řízení. Máme teď spousty projektů od velkých digitálních až po malé (redesign, malé weby, cutting edge aj). 

         Co tě čeká ?

 • Vedení, zadání a vývoje digitálních projektů, spolupráce s accounty, kreativci, klienty a programátory. 
 • Práce na několika různorodých projektech, nesekáme weby jako cvičky.
 • Super tým v Kindred. i ostatních agenturách, plus boží vedení k ruce.
 • Samostatná práce, zodpovědnost a možnost rozhodovat a prosazovat svoje řešení, hledat nové možnosti procesů a tvořit tým i agenturu společně s námi.
 • Možnost propojit svoje knowhow, koníčky a lásky s lidmi, týmy a klienty ostatních agentur ve skupině Kindred Group.

  Co bys měl/a mít?
   
 • Vlastní zkušenosti s vývojem webových nebo mobilních aplikací (bez toho to nejde).
 • Někoho, kdo rozumí architektuře webu a dokáže posoudit, co je možné a co ne (případně dokáže posoudit, kdy je třeba konzultovat s programátory).
 • Velmi dobře chápe posloupnost tvorby (responzivních) webů nebo aplikací.
 • Dokáže překládat a vysvětlovat odborné termíny laikům a obráceně, plus dokáže popsat vše potřebné do projektové dokumentace.
 • Má zkušenosti s výstupy z AdobeSuit, databáze, HTML, CSS, JS, PHP nebo dalších jazyků/formátů.
 • Je to milý komunikativní typ, který i přes svůj pozitivní přístup dokáže říct slušné, ale rezolutní NE (ANO!).

Pokud máš ve zvyku místo problémů hledat řešení a taky je většinou najdeš a zrealizuješ, tak hurá! Jestli jsi blázen, co jde do všeho, co dělá naplno a zároveň kámoš, na kterého je spoleh a co se dokáže smát a fungovat i pod vlivem /stresu/ alkoholu/ práce / emocí, tak si s námi budeš rozumět. 

Více informací najdeš u nás, vše rádi řekneme osobně.

Těšíme se na tebe! 

Markét & Lenka

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Nydrle s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chce odebrat z naší evidence, napište na jobs@kindredgroup.cz.

KINDRED.

Jsme Kindred. Nový typ agentury, která propojuje kreativitu, data a technologie.

Vznikli jsme spojením digitálních agentur Nydrle, Inspiro a Nurun. Tři firmy, tři specializace, 15 let zkušeností s marketingem. Od roku 2018 fungujeme pod značkou Kindred a společně se věnujeme největší businessové výzvě současnosti: digitální transformaci.

Naše práce je založena na znalosti technologií, detailní analytice, práci s daty a nekompromisní exekuci. Nejsme strozí dataři ani kreativci s hlavou v oblacích. Naše síla je v orchestraci jednotlivých disciplín a vytvoření komplexních řešení. Ať jde o personalizovaný e-mailing, reklamní kampaně, weby, komunikaci na sociálních sítích nebo robustní technologická řešení, která mění samotnou podstatu businessu našich klientů.

Je pro nás hračka získávat zkušenosti a know-how od odborníků z celého světa, protože jsme se stali součástí Publicis Groupe, třetí největší komunikační skupiny na světě. Díky tomu se navzájem inspirujeme a hrajeme si s nejnovějšími technologiemi. Ale žádné strachy, zůstáváme samostatnou jednotkou s vlastním managementem. Jsme flexibilní a každý má možnost se prosadit - i ty.  

Rozhodně tě u nás nečeká nuda a stereotyp, protože mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky. Projekty, na kterých naše parta pracuje, nás zkrátka baví a dávají nám smysl. Chceš se učit a máš chuť realizovat svoje cool nápady? V tom případě jsme na jedné lodi! #kindredspirit

A kde nás najdeš? #KindredOffice se nachází v bývalých tiskárnách v Drtinově ulici na Praze 5, pár kroků od Arbesova náměstí, takže se k nám snadno dostaneš tramvají i metrem. Na nic nečekej a dej nám o sobě vědět!

Co by vás mohlo zajímat?