Junior Account Manager Aktuální

KINDRED.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Pomůže mi Ti rozletět se do světa komunikace! Hledáme někoho, kdo se nám láskyplně a zároveň businessově postará o několik našich klientů, kterým dodáváme digitální řešení od webu, soutěží po social kampaně anebo taky všechno naráz.

Co bude tvou náplní?

Budeš se starat o zajímavé projekty, které jdou ven, pro menší i větší firmy. Tvůj den bude složený z námluvných tanečků s klientem, vyjednávání a prostě sakra z dobré týmové práce, kterou pro ně odvedeme.

Co tě čeká?

 • Spolupráce s Account Directorem na klientském a business vedení digitálních projektů, spolupráce se všemi napříč celou skupinou od stratégů a kreativců, plannerů po projekťáky nebo (občas) programátory.
 • Správa budgetů a hlídání, že všichni jsou na značkách a ne po deadlinu a hlavně neustálá komunikace a care vůči klientům a všem mončičákům v týmu.
 • Super tým v Kindred i ostatních agenturách, plus boží vedení k ruce.
 • Samostatná práce, zodpovědnost a možnost rozhodovat a prosazovat svoje řešení a tvořit tým  i agenturu společně s námi.
 • Možnost propojit svoje knowhow, koníčky a lásky s lidmi, týmy a klienty ostatních agentur ve skupině Kindred Group, a že nás tu je přes 150 a 10 psů!
 • Firemní benefity jako je Multisport kartička pro zdravá tělíčka, jazykové & další kurzy a certifikace. Hodí se!

Koho & co hledáme?

 • Zkušenost na pozici Account executive nebo Junior Account Managera
 • Skvělé komunikační i prezentační schopnosti a zodpovědnost, empatii a důslednost, hlavně v číslech. #business
 • Smysl pro client service, který není jen o tom, že zvedneš telefon a všechno odsouhlasíš.
 • Znalosti produkčních procesů v digitální agentuře, ideálně digitálních projektů, ale hodí se i ATL a tak. 
 • Kdo se vyzná v digitálních trendech a nebojí se znalosti celého týmu čas od času prodávat dál.
 • Pokud máš co nabídnout, ale nevidíš se ve všech bodech, tak to zkus a třeba v tobě najdeme hvězdu.

Hledáme tebe? Jsme tým, máme rádi výzvy a práci dodáváme s největším nasazením. Pokud máš ve zvyku místo problémů hledat řešení a taky je většinou najdeš a zrealizuješ, tak hurá! Pokud jsme Tě oslovili, určitě nám napiš!

Těšíme se na tebe,

Zorka & Markéta

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Red Media s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chce odebrat z naší evidence, napište na jobs@kindredgroup.cz.

KINDRED.

Jsme Kindred. Nový typ agentury, která propojuje kreativitu, data a technologie.

Vznikli jsme spojením digitálních agentur Nydrle, Inspiro a Nurun. Tři firmy, tři specializace, 15 let zkušeností s marketingem. Od roku 2018 fungujeme pod značkou Kindred a společně se věnujeme největší businessové výzvě současnosti: digitální transformaci.

Naše práce je založena na znalosti technologií, detailní analytice, práci s daty a nekompromisní exekuci. Nejsme strozí dataři ani kreativci s hlavou v oblacích. Naše síla je v orchestraci jednotlivých disciplín a vytvoření komplexních řešení. Ať jde o personalizovaný e-mailing, reklamní kampaně, weby, komunikaci na sociálních sítích nebo robustní technologická řešení, která mění samotnou podstatu businessu našich klientů.

Je pro nás hračka získávat zkušenosti a know-how od odborníků z celého světa, protože jsme se stali součástí Publicis Groupe, třetí největší komunikační skupiny na světě. Díky tomu se navzájem inspirujeme a hrajeme si s nejnovějšími technologiemi. Ale žádné strachy, zůstáváme samostatnou jednotkou s vlastním managementem. Jsme flexibilní a každý má možnost se prosadit - i ty.  

Rozhodně tě u nás nečeká nuda a stereotyp, protože mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky. Projekty, na kterých naše parta pracuje, nás zkrátka baví a dávají nám smysl. Chceš se učit a máš chuť realizovat svoje cool nápady? V tom případě jsme na jedné lodi! #kindredspirit

A kde nás najdeš? #KindredOffice se nachází v bývalých tiskárnách v Drtinově ulici na Praze 5, pár kroků od Arbesova náměstí, takže se k nám snadno dostaneš tramvají i metrem. Na nic nečekej a dej nám o sobě vědět!

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku