Markeťák & produktový specialista ✱ Bidding Fox ✱ Brno Aktuální

Bidding Fox
Brno
Zaměstnanec
Full-time

Víš co je to bidding, jak fungují zbožáky, online marketing ti není cizí a umíš dobře prezentovat? Ano? Tak tě chceme do týmu. Hledáme konzultanta pro aplikaci Bidding Fox, nového parťáka, který bude dělat pravou ruku product ownerovi Jirkovi

Jaká bude tvoje náplň práce?

  • Komunikace s uživateli aplikace, kterými jsou marketingové agentury, freelanceři i samotní e-shopaři.
  • Představování novinek, které probíhá např. na Mergado Meetingu, osobně u partnerů nebo pomocí webinářů.
  • Přednášení na školení pro nové uživatele. O tom, na jakých principech aplikace funguje a jak s ní pracovat.
  • Setkávání se s certifikovanými partnery a zástupci zbožáků.
  • Komunikace s vývojáři. Hledání řešení případných chyb, návrhy na nové funkce a možnosti.

Díky tvé práci bude Bidding Fox odrážet požadavky jeho uživatelů, bude se posouvat stále vpřed a uživatelé budou spokojení. Neboj se, na nic nebudeš sám/sama, po tvém boku bude stát Jirka, který má všechny tyto úkoly na starost teď, a vývojáři, kteří vždy rádi pomůžou.

Co ti nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Volnou pracovní dobu.
  • Účast na přednáškách a konferencích
  • Nepřetržitý přísun kvalitní kávy nebo čaje
  • Kancelář v Brně na Minské, hned u zastávky Tábor. Máme tady kuchyňky, hrajeme šipky a poslední dobou se tu rozmáhá hra na ukulele.
  • Skvělý tým lidí, do kterého určitě zapadneš. (Ano, říkají to všichni, ale u nás je to vážně pravda.)
  • Mobyho našeho happiness managera - psího kámoše, který ti vždycky zvedne náladu.
  • K tomu samozřejmě dovolenou, stravenky, teambuildingy a další.

Už se u nás vidíš? Napiš a domluvíme se na setkání ;).

Bidding Fox

Jsme vývojáři, kteří rádi zkoušejí nejnovější programovací postupy a spravují vlastní servery. Abychom zůstali stát nohama na zemi a nevymýšleli developeroviny, krotí nás Jirka. Ten se stará o to, aby naše práce byla užitečná, měla správný směr a přibývali nám spokojení uživatelé. Naši zákazníci díky tomu všemu automaticky biddují na vyhledávačích zboží a můžou se věnovat jiné práci.

Jestli se rád/a vzděláváš, určitě tě potěší, že v Bidding Foxu organizujeme vlastní marketingovou konferenci a pravidelné Elastic meetupy. A co děláme, když zrovna nekrotíme big data do kódů, nechystáme se na přednášky nebo nekonzultujeme? Rádi si se navzájem porážíme v šipkách, pokecáme u dobrého kafe, nebo si zahrajeme na ukulele. Po práci si zase rádi zajdeme společně na pivko nebo za jinou kulturou.

A co je další plus práce u nás? Vedle toho, že jsme tu všichni naladění na stejné vlně (nebo struně?), baví nás práce a těšíme se do ní, máme toho nejlepšího happiness managera - Mobyho, nejpřítulnějšího francouzského buldočka na světě.

Zaujali jsme tě? Mrkni na naše pracovní nabídky, nebo nám napiš jen tak, možná zjistíme, že máme společné cíle a rádi tě mezi sebou uvítáme.