Senior tester/ka Aktuální

Windyty, S.E.
Praha, Prague 5
Zaměstnanec
Full-time

Ahoj, jsem Ivo, zakladatel Seznam.cz a taky Windy.com, nejúspěšnějšího českého start-upu.

Windy jsem naprogramoval v listopadu 2014, od té doby jsme se stali celosvětově jednou z nejpopulárnějších aplikací s předpovědí počasí. Že máme dobře našlápnuto dokládá naše denní návštěvnost, ale i třeba vítězství Křišťálové lupy pro nejlepší globální projekt českých tvůrců. V extrémních situacích jako jsou hurikány na nás spoléhají lidé ze zasažených oblastí, ale i vlády, krizové týmy a záchranné jednotky. Dostáváme mnoho poděkování, že Windy zachraňuje či usnadňuje lidem život. Naši službu denně používají i profesionální meteorologové, piloti, námořníci, sportovci … Návštěvnost Windy má exponenciální růst, ročně 200-300 %.

Jsme kolektiv nadšených programátorů a hledáme kolegu či kolegyni na pozici senior testera/testerky, jež si vezme na starost kontrolu kvality našeho frontendu (web + mobilní aplikace). Pracovní náplní bude vytváření automatických testů, psaní testovacích scénářů, vymýšlení nových testovacích postupů, evidence bugů, komunikace s uživateli i s vývojáři. Hledáme nadšence, pro něhož se stane bezvadná funkčnost aplikace smyslem práce a zároveň člověka, který je diplomatický, věcný a dokáže dobře komunikovat v rámci týmu i navenek.

Pokud jím jsi právě ty, budeme se těšit na tvůj životopis a motivační dopis v anglickém jazyce.

 

Očekáváme:

  • Inteligenci
  • Zkušenosti s testováním webových a mobilních aplikací
  • Znalost testovacích nástrojů
  • Výbornou angličtinu
  • Organizovanost, systematičnost, analytické myšlení, zodpovědnost, samostatnost

 

Výhodou:

  • Znalost scriptovacích jazyků a schopnost něco naprogramovat

 

Nabízíme:

  • Práci v nádherné kanceláři na břehu Vltavy s výhledem na Vyšehrad a Pražský hrad
  • Startupového ducha, soustředění na vývoj, žádné dlouhé porady, no corporate bullshits :-)

Windyty, S.E.

Our vision is to provide the most accurate weather forecasting service for anyone, who depend on weather. From kiters, sailors, emergency services, to pilots, paragliders and many more. Now we are the fastest growing weather website having millions of daily visitors during extreme situations. Reviewed as "the best weather service by far" by dozen of users every day on Twitter, Play Store, iTunes and comments in our Community website. But not only that. During hurricane season, we receive dozen of messages, that Windy.com is helping to save the lifes.

Co by vás mohlo zajímat?