PHP senior programátor/ka pro moderní interní CMS #jetovýzva Aktuální

denik.cz
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Hledáme zkušeného PHP vývojáře či vývojářku, který/á nám pomůže překopat náš interní redakční systém a vytvořit z jednoho monolitu nový distribuovaný a modulární "sexy" redakčák.

Stavět ho chceme na PHP 7.3 s frameworky Symfony 4 a ReactJS + spousta dalších nových technologií.

Co budeš dělat?

Jako senior programátor/ka se zapojíš do návrhu nové architektury, přípravě měnší technické analýzy a následném rozplánování celého projektu do jednotlivých etap. Následně budeš pracovat na realizaci backend části systému. Počítej s tím, že tě čeká i část maintenance na současném řešení. 

Měl/a bys mít alespoň 3 roky praxe programování v PHP, OOP, MySQL. Předpokládáme, že dobře ovládáš git a orientuješ se v prostředí Linuxu.

Co ti můžeme nabídnout my? 

Dostaneš od nás firemní Macbook Pro + PHPStorm licence bereme již jako nutnost. Pokud chceš pracovat z domova, není problém.. využívej homeoffice jeden den v týdnu. Rád/a se dozvídáš nové informace, potom tě potěším, během roku se účastníme různých školeních/konferencí, a to i v zahraničí. Důležité je také odpočívat, dopřejeme ti 5 týdnů placené dovolené a k tomu ještě 2 sick day. Firemní mobilní neomezený tarif za velmi výhodných podmínek, můžeš využívat nejen ty, ale i rodinní příslušníci. Rád/a sportuješ, pak mám dobrou zprávu, multisportka je k dispozici pro všechny. Naše pracovní prostředí je neformální, takže oblek nechej ve skříni. :-) 

Chceš se dozvědět více? Napiš a probereme to osobně.

Těšíme se!

denik.cz

Divize vývoje online projektů v rámci společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Jsme vlastně tak trochu malý startup ve velké firmě. Jsme součástí Vlatava Labe Media, které své čistě vývojové oddělení nemělo.

Stavíme vše od základů a na nových technologiích. Máme tým pro PHP, Python, Javu i .net. 

Snažíme se nebýt sami velkou korporací a byrokratickou firmou. Chceme, aby nás práce především bavila a naučili se něčemu novému. Více se dozvíte při osobním setkání, které preferujeme.

Vltava Labe Media je druhé největší vydavatelství v České republice.

Vydavatelství je vybudováno na stabilních základech a vlastní ho středoevropská investiční skupina Penta. Do skupiny patří i největší slovenské vydavatelství News & Media Holding. Novým kolegyním a kolegům nabízíme možnost podílet se na rozvoji velkého vydavatelského domu a perspektivní zaměstnání v renomované společnosti s působností v regionech ČR.

Vydáváme 71 regionálních mutací Deníků s unikátním zásahem 2,3 mio. čtenářů v rámci zpravodajských deníků. Dále vydáváme 23 regionálních týdeníků a 17 časopisů např. : Glanc, Story, Vlasta, Květy, National Geographic, Dům a Zahrada.

Co by vás mohlo zajímat?