Account Manager - Influencer Marketing Aktuální

Contentiamo.com
Praha, Prague 1
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Contentiamo.com je jedna z největších platforem v regionu disponující sítí influencerů, kteří propagují svou online tvorbou největší značky v regionu na blogu, Twitteru, Instagramu, Facebooku, YouTube atd.

Hledáme :

  • zkušené Accounťáky v oblasti on-line reklamy pro trhy CZ a SK
  • schopné kolegy, kteří mají praxi v digitálních agenturách nebo s prodejem reklamy
  • borce které zajímají  technologie na internetu
  • parťáky co mají praxi v influencer marketingu
  • dříče, kteří chtějí na sobě neustále pracovat a vytáhnout projekt v absolutní špičku influencer marketingu

Požadujeme:

  • min. dvouletou praxi v online marketingu, nejlépe v digitálce jako Account nebo Sales
  • absolutní tah na branku a zapálení pro influencer marketing
  • pečlivost a dotahování jednotlivých úkolů
  • vzdělání – SŠ, VŠ nebo studium na VŠ se zaměřením na marketing (výhodou)

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky a edukace nových
  • první kontakt s klienty, kteří nás sami kontaktují a které chceme získat
  • komunikace s klientem (osobně, telefonicky a e-mailem)
  • vyhledávání dalších příležitostí na trzích v Česku a Slovensku popř. dalších zemích v Evropě
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů a technik

Nabízíme:

  • full time zaměstnání v centru Prahy
  • velice zajímavou práci v mezinárodním kolektivu mladých lidí
  • výkonnostní odměny v závislosti na objemu zprostředkované reklamy
  • příspěvek na stravu cca 2 000Kč/měs.
  • zázemí rychle rostoucí společnosti v rychle rostoucím segmentu
  • zvýšení know-how v Influencer marketingu
  • 6 týdnů dovolené

Contentiamo.com je platforma umožňující online tvůrcům (influencerům, ambasadorům) propagovat značkám jejich zboží nebo službu na blozích nebo sociálních sítích. Zaměřujeme se na klienty, kteří mají zájem zvýšit své příjmy nejen z eCommerce pomocí Influencer marketingu. Evangelizujeme trh, organizujeme workshopy a díky naší činnosti jsme se během 2 let dostali mezi největší hráče na trhu v tomto oboru v ČR a SR. Jsme aktivní v celém CEE regionu. Naši klienti např.: Zoot.cz, Kasa.cz, Mall.cz, Dermacol, SuperZoo, Notino, Astratex a 400 dalších
O Contentiamo.com na www.contentiamo.com

POKUD MÁTE O TUTO POZICI ZÁJEM, POŠLETE PROSÍM S CV NĚKOLIK VĚT, PROČ SI MYSLÍTE, ŽE JSTE DOBRÝ OBCHODNÍK? BEZ TOHOTO POPISU NEBUDETE POZVÁNI NA OSOBNÍ POHOVOR.

Jsme nadšenci do on-line influencer marketingu!

Contentiamo.com je jednou z největších platforem v CZ a SK, která sdružuje online influencery. Online tvůrce, kteří tvoří obsah na internetu - blogery, instagramery, youtubery, majitele komunitních FB stránek.

Contentiamo.com zvyšuje značkám počet relevantních návštěvníků-zákazníků na jejich webové stránky a zároveň zajišťuje operativu s publikováním článků o produktech a službách značek. Online tvůrci publikují svoje zkušenosti se zbožím nebo službou, unboxing, návody, recenze, sdílení outfitů apod.