.NET Core programátor (Remote, 60hod/měs.) Aktuální

re.volt carsharing, s.r.o.
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Olomouc
Zaměstnanec
Part-time, Externě

Hledáme nového kolegu/kolegyni se zkušeností s vývojem backendu pro mobilní aplikaci.

V re.voltu provozujeme elektrocarsharing a vyvíjíme si k tomu vlastní systém, tedy mobilní aplikaci, backend a mobilní jednotku pro ovládání vozidel. Ze začátku to byla auta, později jsme přidali motorky a nyní pracujeme i na dalších zajímavých způsobech přepravy. Tyinternety nás vybraly mezi 5 nejzajímavějších startupů roku https://tyinternety.cz/startupy/startupem-roku-2018-podle-techinternetu-se-stava/ Pokud jste o re.voltu ještě moc neslyšeli, mrkněte na náš web https://revolt.city, nebo si přečtěte, co o nás napsali ostatní: https://revolt.city/o-nas/#napsali-o-nas

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Tvorba nových funkčností a údržba backendu aplikace revolt:
    • API pro mobilní aplikaci
    • administrace pro validace a servisní pracovníky

Na pracovní pozici hledáme kandidáta, který:

  • Dokáže samostatně a zodpovědně řešit úlohy
  • Chce se podílet na tvorbě moderní aplikace pro sdílení elektrovozidel

S jakými technologiemi se u nás setkáte?

  • .NET Core
  • ASP.NET Core
  • EntityFramework Core
  • MS SQL
  • REST + JSON

Specifika spolupráce:

  • Práce na dálku s meetingy přes online komunikátory (Hangout, Slack)
  • Osobní setkání v cooworkingových centrech (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc)
  • Práce na ŽL
  • 500,- až 800,- Kč / hod

Co máme v plánu realizovat v nejbližší době?

  • Online platby s předautorizací
  • Rezervace vozidel
  • Pozastavení a dočasné zamčení vozidla
  • Adaptivní taxametr

V re.voltu provozujeme elektrocarsharing a vyvíjíme si k tomu vlastní systém, tedy mobilní aplikaci, backend a mobilní jednotku pro ovládání vozidel.

Vytváříme systém pro sdílení elektro vozidel. Ze začátku to byly auta, později jsme přidali motorky a nyní pracujeme i na dalších zajímavých způsobech přepravy. Tyinternety nás vybraly mezi 5 nejzajímavějších startupů roku https://tyinternety.cz/startupy/startupem-roku-2018-podle-techinternetu-se-stava/
Pokud jste o re.voltu ještě moc neslyšeli mrkněte na náš web https://revolt.city, nebo si přečtěte co o nás napsali ostatní: https://revolt.city/o-nas/#napsali-o-nas