Grafik / Designer Aktuální

KINDRED.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Ahoj,

hledáme do party nového kolegu grafika/designera. Staneš se součástí týmu, ve kterém se můžeš potkat s Nikol a Adamem. Oba již mají dlouholeté zkušenosti v oboru digitální grafiky a pomůžou ti ukázat správný směr a dotáhnout dílo k dokonalosti boží, nebo aspoň tak, aby to bylo alespoň boží.   

Co budeš mít na starost:

 •  Budeš se podílet v rámci kreativního týmu na designu malých i velkých řešení.
 • Na začátku je koncept, který budeš dávat dohromady sám nebo s ostatními grafiky.
 • Dalším krokem je vytvořit výsledný produkt, tedy přetavit koncept do reality - ať už jde o statický vizuál nebo motion.
 • Je to hlavně o kreativě, můžeš si i věci nafotit (ale není nutností), záleží na tobě, co tě baví.

Jak si tě představujeme:

 • Měl by ses samostatně rozhodnout, kolegové ti určitě rádi poradí, ale někdy jsou situace, kdy je potřeba udělat tu finální tečku sám za sebe.
 • Musíš si umět zorganizovat čas. Je potřeba odevzdávat práci včas, protože na tvou práci budou často navazovat další kroky.
 • Nemusíš být superman se superschopností točit videa, stačí když tě to baví a rád stříháš, lepíš, upravuješ a dáváš tomu hlavu a patu.
 • Nástroje jako Adobe After Effects a Photoshop máš v malíčku, pokud navíc ovládáš Illustrator a InDesign, jsi náš člověk.
 • Chuť učit se od celého týmu, posouvat svou práci a obor do nebes.

Co ti na oplátku můžeme nabídnout?

 • Zajímavou, kreativní a smysluplnou práci a tým lidí, kteří své práci rozumí a pomohou ti posouvat se dále.
 • Dostaneš možnost vidět práci jako celek, tedy budeš mít přesah i do dalších oborů, což ti pomůže vidět nové souvislosti.
 • Klienty, kteří nám dávají volné ruce.
 • Kindred Office na Smíchově - plný všeho, co potřebuješ k práci a šťastnému pracovnímu životu, od firemních akcí, čtyřnohé kamarády a občas něco dobrého na baru.
 • Klidnější home office, pokud je to třeba.
 • Možnost práce na HPP/ IČO, ohodnocení podle tvých schopností a zkušeností, benefitní firemní systém.
 • Vybavení jako počítač, telefon nebo tarif a cokoliv dalšího, co potřebuješ k práci.
 • Možnost vzdělávání, celofiremní párty a akce napříč 150-hlavou skupinou Kindred Group.

Hledáme někoho na plný úvazek. Pokud chceš, můžeš začít třeba hned. Stůl, komp a další propriety máme k dispozici. Pošli nám něco o sobě + portfólio nebo ukázku práce a snad to bude velká láska!

Těšíme se na tebe!

Zorka & Markét

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Nydrle s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chce odebrat z naší evidence, napište na jobs@kindredgroup.cz.

KINDRED.

Jsme Kindred. Nový typ agentury, která propojuje kreativitu, data a technologie.

Vznikli jsme spojením digitálních agentur Nydrle, Inspiro a Nurun. Tři firmy, tři specializace, 15 let zkušeností s marketingem. Od roku 2018 fungujeme pod značkou Kindred a společně se věnujeme největší businessové výzvě současnosti: digitální transformaci.

Naše práce je založena na znalosti technologií, detailní analytice, práci s daty a nekompromisní exekuci. Nejsme strozí dataři ani kreativci s hlavou v oblacích. Naše síla je v orchestraci jednotlivých disciplín a vytvoření komplexních řešení. Ať jde o personalizovaný e-mailing, reklamní kampaně, weby, komunikaci na sociálních sítích nebo robustní technologická řešení, která mění samotnou podstatu businessu našich klientů.

Je pro nás hračka získávat zkušenosti a know-how od odborníků z celého světa, protože jsme se stali součástí Publicis Groupe, třetí největší komunikační skupiny na světě. Díky tomu se navzájem inspirujeme a hrajeme si s nejnovějšími technologiemi. Ale žádné strachy, zůstáváme samostatnou jednotkou s vlastním managementem. Jsme flexibilní a každý má možnost se prosadit - i ty.  

Rozhodně tě u nás nečeká nuda a stereotyp, protože mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky. Projekty, na kterých naše parta pracuje, nás zkrátka baví a dávají nám smysl. Chceš se učit a máš chuť realizovat svoje cool nápady? V tom případě jsme na jedné lodi! #kindredspirit

A kde nás najdeš? #KindredOffice se nachází v bývalých tiskárnách v Drtinově ulici na Praze 5, pár kroků od Arbesova náměstí, takže se k nám snadno dostaneš tramvají i metrem. Na nic nečekej a dej nám o sobě vědět!

Co by vás mohlo zajímat?