Developer Aktuální

DIGNITY. s..r.o.
Praha, Prague 1
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Do našeho týmu hledáme další hlavu otevřenou a ruce šikovné, které baví, dle slov kolegů „šťourat se v kódu“, „dělat od databáze až po frontend“ nebo „zvednout hozenou rukavici protivníka“. Pokud to přeložíme do jiného jazyka tak neustálé zlepšování, optimalizování, debugování a hledání nejvhodnějších nástrojů pro konkrétní úlohy. Tvoje práce bude mít reálný dopad na vývoj a úspěch produktu.

Co vlastně děláme? Vývoj High-availability webových služeb pro reklamu. Rozšiřujeme a modifikujeme funkčnosti aplikací třetích stran. Furt hledáme nové možnosti a pružně reagujeme na to co trh přináší.

Co budeš dělat ty?  Makat na tom s námi. Analyzovat, navrhovat, implementovat, testovat, monitorovat a sledovat. Zároveň hledat a vybírat nové nástroje pro konkrétní úkoly a když holt nebudou vyrobit vlastní. A to všechno na vlastním produktu.

S čím pracujeme? Linux, GIT, Python, Javascript, Nginx, Elastic Stack, Docker

Co budeš potřebovat? Nějakou tu praxi u počítače, nejlépe zkušenosti od databáze, přes backend až po frontend. Angličtinu pro čtení dokumentace a hledání informací. Zvídavost a v neposlední řadě nebát se pracovat v týmu. Pokud k tomu víš, že, Douobleclick není jen dvojklik, Adsence není nějaký šestý smysl, bude to skvělé. A když tě nevylekají ani nové možnosti nebo technologie. Máš vše, co u nás můžeš využít.

A co ti za to dáme? Určitě peníze. Zajímavý produkt a možnost být u jeho rozvoje.  Na tom odkdy do kdy budeš pracovat se dohodneme a když tě přepadne nemoc můžeš s ní v klidu bojovat doma. Stejně zapálené kolegy jako jsi ty.

DIGNITY. s..r.o.

DIGNITY s.r.o. je investiční uskupení firem se zaměřením na moderní technologie, internetovou reklamu a tvorbu webových služeb.

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku