Social a PR specialist pro Driveto Aktuální

Driveto s.r.o.
Prague 2
Zaměstnanec
Full-time

V Driveto.cz máme našlápnuto stát se synonymem pro pořízení vozu na operativní leasing a pořád přidáváme plyn. Jsme mladý kolektiv s láskou k autům a sníme o tom, že koupě vozu na operák bude jednou stejně jednoduchá, jako placení účtu za telefon. Naší misí je, aby Driveto.cz bylo první volbou pro všechny, kdo si bude chtít pořídit nové nebo své vůbec první auto!

Zájem o naše služby roste a do budoucna plánujeme mnohem širší škálu služeb, včetně špičkového servisu pro naše zákazníky. A právě veškeré novinky, nové auta, testy vozů nebo lepší služby chceme pravidelně komunikovat našim zákazníkům, a také budovat komunitu stejných auto nadšenců, jakými jsme my sami.

Proto do party hledáme nového kamaráda/kamarádku, které benzín nesmrdí a k silným motorům má blízký vztah, i když to není tou hlavní podmínkou - stejně tím u nás načichneš :)

 

Jak může vypadat Tvůj den

 • Po ranním startu s naší výbornou kávou usedneš mezi bandu nadšených Driveťáků, kde se sdílí vše, od pokroků v rámci vývoje, přes marketingové plány, až po auta, která u nás máme k dispozici.

 • Po sesbírání čerstvých informací bude Tvojí doménou Driveto web a sociální sítě, kde chceme mít jednotný komunikační styl, který zavedeš právě Ty! Chceme, aby jsi kolem Driveta vytvořil/a silný a pravdivý příběh a vtiskl/a Driveto nezaměnitelnou tvář. Chceme, aby  Driveto bylo výjimečné nejen díky exkluzivním nabídkám, ale také díky jedinečné komunikaci s partnery i se zákazníky.

 • Přejeme si, aby prezentace našich nabídek, partnerů i služeb měla hlavu a patu a Ty jsi dokázal/a tyto příběhy srozumitelně a správně česky komunikovat, a to především na webu Driveto.cz, na sockách, ale také v PR článcích, v diskuzních fórech nebo na Driveto blogu.

 • Nedílnou součástí Tvého dne je budování Driveto komunity, o kterou je třeba pečovat, informovat ji o zajímavostech, ale hlavně o novinkách a speciálních nabídkách, které se Driveto klub musí dozvídat jako první.  

 • Určitě Ti dáme prostor i pro monitoring auto-moto trhu a sledování, co se v rámci automotive děje.

 • Na konci dne by Tě mělo těšit, že Tvé aktivity na socialu mají odezvu, že naše fanouškovská základna roste, stejně jako znalost a sláva Driveto brandu a že my jsme ti první, kdo informuje o novinkách i cestách, jak nejsnáze získat svou vysněnou káru.

 

Co se Ti bude určitě hodit:

 • Reálné zkušenosti s budováním brandu a zkušenosti s PR - u nás na to budeš zatím sám/sama, takže krom naprosté svobody budeš mít i velkou zodpovědnost.

 • Vlastní nápady - nechceme člověka, kterého budeme muset řídit, ale který bude sám celý Driveto brand drajvovat.

 • Musíš umět psát - kreativně, ale také srozumitelně a gramaticky správně.

 • Kontakty na relevantní média nebo jejich získávání se bude nadmíru hodit a bude nutností.

 • Alespoň základní znalost některého z grafických programů - co neumíš, rádi naučíme.

 • Angličtina - do budoucna nechceme plavat jen v českém rybníčku, jezdíme se inspirovat do zahraniční, takže komunikační angličtina slovem i písmem je základ.

 • Láska k autům nebo aspoň začínající milostný vztah :)

 

Jaké je Driveto slovy Dana Chovance - Tvého parťáka na performance marketing:

“Pro mě bylo asi nejzajímavější to, že Driveto je startup a já jsem moc rád u věcí od začátku, protože díky tomu se dá růst společně s firmou a nabírat nové zkušenosti. Taky bylo hodně důležité to, že tady je hodně seniorní tým profíků. Jsem tu spokojený, protože mám rád dynamické prostředí, auta a tady si skoro všechno můžu dělat, jak chci :)

 

Zaujalo? Tak nám pošli pár slov o sobě a ideálně ukázky své práce  odkazy na weby/blogy, kde jsi tvořil/a obsah, profily na socialu, case studies apod.

Těšíme se, až to s Tebou rozjedem!

Driveto s.r.o.

Jsme Driveto.cz a rozhodli jsme se pokořit všechny mýty o tom, že pořídit si nové auto je zdlouhavé a plné nepříjemných překážek. Začínáme u pestré nabídky operativních leasingů k osobním automobilům a směřujeme i k nabídce spotřebitelských úvěrů a dalších forem financování. Věříme, že vybrat si nové auto na pár kliknutí není nemožné! Pojďte nám pomoct na cestě k budování tržiště, kde si každý vybere auto podle svých preferencí.

Co by vás mohlo zajímat?