Grafik designer/UI/UX Aktuální

ACOMWARE s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Do kreativního oddělení ACOMWARE hledáme parťáka na pozici Grafik designer/UI/UX. 
 

Co tě čeká?

Budeš se podílet na tvorbě grafiky a ovlivňovat klíčové výstupy pro známé zavedené značky i nové a ambiciózní startupy.

 

Proč je to zajímavé?

Nabízíme možnost se učit a posouvat pod vedením profíků s mnohaletou praxí. Práce je finančně zajímavá a zahrnuje i motivační složku. Spolupráce může být na HPP na dobu neurčitou nebo na IČO. Pracovat můžeš v našem office v neformální atmosféře na Pankráci, občas i z domova. Vyznáváme svobodu a zodpovědnost. Sick days a další benefity jako jóga v práci, učitel angličtiny, snídaně, večeře, čerstvé ovoce, dobrý kafe, multisport karta, naše akční teambuildingy tě určitě neminou a věř, že tě budou bavit.
 

Koho hledáme?

Hledáme toho, kdo má odpovědnost a schopnost tvořit různorodé výstupy kampaní, korporátní identity i videa. Hledáme ambiciózního týmového hráče, který má chuť něco dokázat, ale se stejnou chutí dělá i běžnou grafickou práci, nedělá nic napůl a snaží se o co nejlepší výsledek.

  • Praxe v oboru je nezbytná. Je třeba profi znalost  Adobe CS (Photoshop, InDesign, Ilustrator). Schopnost vyjadřovat se různými grafickými styly, znalost typografie. Znalost tvorby online aplikací (web, microsite, bannery, apod.). Potřebujeme člověka flexibilního a schopného pracovat pod tlakem.
     

  • Pokud tě zajímá tahle práce,  pošli nám svoje portfolo na email: info@acomware.cz, rádi se podíváme na tvé kreativní “já”.

 

Nastoupit můžeš v lednu 2018

 

ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na e-commerce poradenství, exportní strategie, multikanálový marketing a pomoc při vstupu na online trhy, výkonnostní marketing, digitální média a inteligentní e-mailovou komunikaci se zákazníky. Za 15 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 70 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku