Node.js developer: Microservices, GraphQL API, Docker, React Aktuální

Applifting
Praha
Zaměstnanec
Full-time

 

 

Rozšiřujeme náš stabilní backendový tým a hledáme Node.js vývojáře. Vyvíjíme microservice architekturu, kde máme 7 microservices, nad tím GraphQL API a to vše nám běží v Dockerizovaném prostředí s frontendem v Reactu. Hledáme dalšího kolegu nebo kolegyni do týmu, který/á to s námi chce budovat a rozvíjet se. Vítáme každého, kdo má o tento stack zájem, a bude ho to s námi bavit.

Nemusíš všechno umět, rádi Tě naučíme to, co neznáš a budeme rádi, když se taky naučíme něco od Tebe. Máš pocit, že by tě to bavilo?

 

Co musíš umět, aby ses k nám mohl přidat:

 • Node.js

 • JavaScript (nejlépe ES6 a výše)

 • angličtinu na základní úrovni

 • Git

 • REST API

 

Výhodou Ti bude:

 • TypeScript

 • Sequelize nebo jiný ORM framework

 • zkušenosti s GraphQL

 • Docker

 • Zkušenost s microservice architekturou

 • Mocha, Chai nebo jiný testovací framework

 

Co potřebovat nebudeš (ale není na škodu):

 • zkušenosti v komunikaci s klientem či vedení týmu

 • React

 

U nás nenajdeš mononolitickou aplikaci nasazovanou FTPéčkem, ze které akorát tak zešedivíš. Naše prostředí je nastaveno tak, aby v něm byla radost vyvíjet.

Máme konteinerizovanou microservice architekturu postavenou v Dockerizovaném prostředí. Microservices píšeme v TypeScriptu. Děláme si navzájem code review a kvalitu naší práce kontroluje Gitlab CI. Máme automatizované pipelines (test->lint->build->deploy) pro nasazování do našeho cloudu. Od mergnutí Tvého pull requestu se už o nic nemusíš starat, vše je automatizované až po nasazení.

Interně si naše služby povídají REST API, ale pro naše mobilní a webové klienty vystavujeme API skrze GraphQL orchestrátor.

Můžeme Tě naučit vše, co je potřeba tak, abys byl/a plnohodnotným členem našeho týmu.  

 

A něco málo o Appliftingu:

Jsme na trhu již 5 let, ale pořád jsme malý tým mladých a nadšených lidí, kteří vidí smysl v tom, co dělají. A jsou to velké věci!

Transplantační centra napříč celou EU si přes náš software koordinují výměny orgánů, čímž bylo zachráněno již několik desítek lidských životů. Pracujeme na evoluční aplikaci v oblasti parkování pro nadnárodního mobilního operátora. Dlouhodobě vyvíjíme inovativní technologie pro korporace a právě dokončujeme platformu pro vývojáře, média a investory v oblasti vývoje her. V plánu máme další zajímavé projekty, které čekají i na Tebe!

Všechny aplikace píšeme s ohledem na čistotu kódu, testovatelnost (ano, fakt píšeme testy) a škálovatelnost. Verzujeme samozřejmě v GITu a plně využíváme jeho potenciálu. Code review děláme na GitHubu/GitLabu, každý commit prochází kontrolou CI serveru a stabilitu aplikací v produkci nám hlídá Airbrake.io.

Máš také zájem třeba o Ruby on Rails, Elixír, C#, Javu, PHP, React, Angular, Vue.js, Swift nebo Android? S námi si můžeš sáhnout i na tyto další technologie!

V naší kanceláři v Karlíně máme pohodičku, skvělou kávu, k dispozici je taky hromada deskovek, pracujeme na vlastní knihovně, chladný sklep :P a jedním z dalších mnoha firemních benefitů je například multisport karta :)

Líbí se Ti to? Ozvi se a pojďme zjistit, jestli si budeme sedět ;)

PS: Bereme i holky! ;)

 

Applifting

Vyrábíme úžasné webové a mobilní aplikace pro iOS i Android. Přivádíme nápady a vize našich zákazníků k životu.

Náš software pomohl zachránit život desítkám lidí. Zabezpečili jsme data stovek tisíc klientů největší tuzemské spořitelny. Propojujeme špičkové vývojáře herního průmyslu. A tím naše práce rozhodně nekončí.

Co by vás mohlo zajímat?