Zákaznický servis pro novou Twisto platební kartu Aktuální

Twisto.cz
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Spokojenost zákazníků nám dělá nejen radost, ale i byznys. Podpora Twisto je většinou jediný moment, kdy zákazník komunikuje s lidskou tváří na naší straně. Proto si dobrého člověka na této pozici budeme vždy na výsost vážit.

V Twistu věříme, že svět financí může být jednodušší a přehlednější. Ke konci letošního roku představíme unikátní Twisto platební kartu, se kterou budeme potřebovat pomoci. Možná hledáme právě tebe!

Hlavní zodpovědnost:

 • Milá povaha a dobrá komunikace jak po telefonu tak emailu

 • Práce s interní databází zákazníků

 • Rozhodovat o správném řešení zákaznických případů v rámci nastavených procesů a hodnot.

 • Základní znalost procesů, které se týkají platebních karet – blokace karet, řešení platebních reklamací apod.(to vše tě naučíme)

 

Koho hledáme:

 • Systematičnost - budou desítky, občas stovky podnětů denně. Musíte si umět udělat pořádek a systém.

 • Někoho kdo kamarádí s počítači: administrativními programy, excel, rychlým vyhledáváním potřebného v několika systémech najednou

 • Někoho se zkušeností z bankovního nebo nebankovního prostředí výhodou

 • Komunikativního člena do našeho týmu zákaznické podpory, který pomůže našim zákazníkům se vším co se bude točit kolem Twisto platební karty

 

Co nabízíme?

 • Motivovaný tým 40 mladých lidí a čtyř psů. Všichni chceme měnit svět financí k lepšímu.

 • Krásné kanceláře v Karlíně s dobrou kávou.

 • 5 týdnů dovolené a multisportku.

 • Svobodu a vynikající možnost se pořád učit a zlepšovat.

 • Rychle rostoucí start-up se silnou podporou od investorů

Twisto.cz

Twisto platí za vás bez použití vašich peněz, bez navázání na váš bankovní účet. Nedělejte si starosti s placením a věnujte se tomu, co je skutečně důležité. Twisto celý měsíc platí vaše nákupy na internetu, složenky či faktury a všechny transakce ihned eviduje v mobilní aplikaci. Placení je tak pohodlné a máte neustále kontrolu nad svými výdaji.

Proč to vlastně děláme?

Peníze znamenají starosti. Buď jich nemáme dostatek anebo se o ně bojíme. Nemáme nad nimi kontrolu, stresují nás, ale nemůžeme bez nich žít. Peníze jsou čas a čas jsou zážitky. A zážitky jsou měřítkem spokojeného života. V Twisto jsme si dali za cíl odstranit lidem starosti s penězi a platbami. Věříme, že řadu věci dokážeme udělat lépe a jednodušeji než banky.

Proč pracovat v Twisto?

Jsme posedlí technologiemi, daty a řešíme reálné problémy světa financí. Věříme, že dokážeme lidi zbavit starostí s penězi. Pracujeme sice tvrdě, umíme ale společně vypnout a užít si trochu odpočinku.

Co nabízíme?

Chceme změnit svět
I s menším týmem měníme svět financí k lepšímu. Nezůstaneme ale jen v České republice, jít za hranice je další výzva, která nás čeká.
 
Uč se od ostatních
Máme v týmu ty nejlepší lidi a používáme ty nejlepší technologie, posuň se s námi dál. Rádi se budeme učit i od tebe.

Práce i zábava
Pracujeme sice tvrdě, umíme ale společně vypnout a užít si trochu odpočinku.

Výhodná nabídka aut
Pokud se ti u nás bude dlouhodobě dařit, nabídneme ti auto za velmi výhodných podmínek.

Více informací: https://www.twisto.cz/kariera/

Naše kancelář

Naše kancelář se nachází v Karlíně, kde je plno skvělých restaurací a kaváren. Namátkou například Peter's Burger Pub, Indian by Nature (all you can eat), Presto meat market, Lokál Hamburk a Krystal mozaika bistro. Z kaváren potom Můj šálek kávy, nebo Kafe Karlín. A jednou do týdne tady máme i Chefparade Foodtruck.

Dopravní dostupnost je rovněž velmi dobrá – na dosah je metro B i C a pokud jsi spíše ranní ptáče, tak není problém ani zaparkovat v jedné z přilehlých ulic (modré zóny tady nenajdeš).

Co by vás mohlo zajímat?